Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a blogomról?

A titokzatos kérdése:

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 12. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
egész jó:)
2014. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 12. 22:54
 3/8 Singham ***** válasza:
45%

Jó tanács: sokat gyakorold még az írást, azon belül is a fogalmazást. Az alaptörténeten már most érződik, hogy ez is hasonló akar lenni majd, mint a Twillight és társai, amiből vagy egy tucat van már.

Meg, mint írtam a fogalmazásra nagyon feküdj rá. Emiatt volt az, hogy túl hamar történtek az események. Elején még elköltözik a főszereplő, pár sorral később már templomban van, aztán pár sorral később már megint az iskolában.

2014. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Használj vesszőket!!! Könyörgöm, az első két mondatnál kb meg kellett állnom.
2014. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát engem annyira nem fogott meg a történet, lehet hogy a stílussal van a baj, ha egy kicsit a fogalmazáson csiszolnál biztosan sokkal jobb lenne.
2014. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan mintha a naplód lenne, túl tömören fogalmazol. Ha regény vagy ilyesmi lenne, akkor bizony be kellene mutatnod a környezetet, az embereket, jobban elmerülni az érzelmekben. Vegyél elő egy regényt. Olvasd el az első fejezetet. Ceruzával jelöld be, milyen hosszúak a leíró és a párbeszéd részek. Milyen hosszan ír egy-egy szereplőről, hány helyszín van, mennyi idő telik el. Tanulj a profiktól.

Igaza van az előttem szólóknak, ezt kicsit elsietted, de ne add fel. És a vesszők! Tagold a mondatokat megfelelően, mert így nagyon nehéz értelmezve olvasni. Legyél választékosabb és kerüld az elgépeléseket. Pár helyen egybe-, és különírási hibák is vannak.

A téma szerintem mindegy, ha ebben van ötleted, írd ezt, nem baj hogy most ez divatos. Ne átiratot írj, hanem egyedit.

2014. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 13. 23:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat!
2014. aug. 13. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!