Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet megszerezni A...

Hol lehet megszerezni A szilmarilok 2008-as kiadását?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A szilmarilok című könyv 2008-as, fekete borítójú kiadását szeretném valamilyen módon megszerezni, mert a könyvesboltokban sajnos már nem kapható, csak az új kiadás. Ötletek? Köszönöm a válaszokat. :)

(A könyv: [link]



2014. júl. 14. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Antikvárban sem találtam, csak könyvtári példányt. A helyzet megoldását a Tolkien.hu felhasználóiban látom, kérdezd meg tőlük. Ha valakinek, hát nekik biztosan tudniuk kell, ha akad eladó példány (és esetleg valaki megválna a sajátjától... bár a 2008-as pont jó kiadás, hülye lenne, de ki tudja?).
2014. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2014. júl. 16. 00:46
 3/5 anonim ***** válasza:

A vaterán érdemes figyelni.

Amúgy a legújabb kiadás, bár nem illik bele teljesen a fekete borítós sorozatba (a gerince fekete, csak oda is beszúrtak egy képet, ami azért szerintem is felesleges volt), mégis érdemes azt venni, mert az már javított terminológiás és van hozzá egy igen hosszú névmutató, ami itt biztosan jól jöhet.

2014. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Szerencsével jártam, az OLX-en a szilmarilokra az egyetlen találat pont a hőn áhított könyv volt, jó állapotban, egyszer olvasva, ráadásul abban a kerületben, ahol lakom, úgyhogy most nagyon boldog vagyok. :)
2014. júl. 16. 19:26
 5/5 anonim válasza:
A Bookline-on szerintem megtalálod a 2008-as kiadást is.
2014. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!