Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter - Hogy lehetséges?

Harry Potter - Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Hogy lehetséges, hogy a HP-ban az SVK tanári állás ugye el van átkozva, mióta Voldi ott járt sok-sok évvel ezelőtt, így egy tanár se tud 1 évnél tovább maradni. De Mógus prof. mielőtt Voldemort megszállta, már ott tanított, mert Hagrid azt mondta Harrynak, hogy nem volt vele semmi gond addig, míg csak könyvekből tanította az SVK-t, aztán elment egy évre, hogy tapasztalatokat gyűjtsön --> itt szállta meg Voldemort. Ergó már előtte is tanított, és én úgy szűrtem le, hogy nem csak egy évig. De ha csak egy évig is, hogy lehet, hogy visszatért? Vagy mondjuk ha csak 1 évig volt ott, akkor az átok hatásának tekinthető, hogy elment gyakorlatra, aztán visszajött, és meghalt? Vagy Voldemort róla levette az átkot, hogy felhasználhassa? Szerintetek? Előre is köszi a válaszokat :)

#Harry Potter #HP #Harry #mógus prof
2014. júl. 13. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Korábban mugliismeret tanár volt, csak arra az egy évre vette át az SVK posztot.
2014. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tényleg? honnan tudod? nem emlékszem, hogy a könyvben említették :O
2014. júl. 13. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:

He was the Muggle Studies professor at Hogwarts, though he later became the Defence Against the Dark Arts teacher during the 1991–1992 school year.


[link]

2014. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 13. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a könyvben volt, Rowling említette.
2014. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ő mugliismeret tanár volt.
2014. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2014. júl. 15. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!