Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SOS! Tudtok mondani ilyen...

SOS! Tudtok mondani ilyen könyveket?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek egy hét múlva lesz a születésnapja, 21 éves lesz és szeretnék neki venni egy könyvet.

Mindenképp valami szerelmeset akarok, viszont az a problémám, hogy ahogy nézegettem neten kétféle könyv típust találtam... Az ifjúsági irodalom típusút ami lehet ,,komolytalan" lesz számára, meg az erotikus kategóriát amit meg szintén nem akarok neki venni.

A kérdésem az, hogy létezik-e a kettő vegyítése? Ami romantikus is és azért felnőtteknek való is, mert van benne pár olyan részlet, de nem olyan mint a Szürke ötven árnyalata, hogy 5 oldalanként szex van benne.

Nagyon nagy segítség lenne, ha tudnátok mondani pár ötletet! :)



2014. jún. 26. 09:27
 1/8 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mik tetszenek neki, de én most olvastam a beavatottat. Igaz hogy nincs benne szex, de nagyon jó köny.
2014. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jamie McGuire: Gyönyörű sorscsapás

Tammara Webber: Easy – Egyszeregy

J. A. Redmerski: A soha határa

Jay Crownover: Rule

Abbi Glines: Ha az enyém lennél

2014. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, a Beavatott jónak tűnik, de mindenképp valami szerelmes regényt szeretnék neki venni.

A Gyönyörű sorscsapás már eddig is az ötleteim között volt, de most ez a Rule és A soha határa is megtetszett! :) szerintem ezek közül fog egyikre esni a választásom, de azért még várom az ötleteket! :)

2014. jún. 26. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Cora Carmack: Színjáték

Simone Elkeles: Tökéletes kémia

2014. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Victoria Clayton - Hol késel, hercegem?

Diana Gabaldon: Outlander-Az idegen

2014. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vlagyimir Páral irodalmát érdemes megtekinteni.
2014. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Stephanie Perkins - Anna és a francia csók

Jenniferprobst - Milliárdos feleségek sorozat

Katie Ashley - Ajánlat, Javaslat

Gina L. Maxwell - Elcsábítani Hamupipőkét

J.Lynn - Vetkőzik a tanu

Robin Kaye - Rómeó, Rómeó

Diana Palmer - Leleplezés

Bella André - Sullivan család

Ha esetleg nagyon szereti az így jártam anyátokkal-t, akkor Barney-nak megjelent a Tesó kódex című könyve és a Tesó akcióban.

Sandra Brown -Régen várt szerelem, A csütörtök leánya, ketten egyedül,Engem szeress, Taníts meg szeretni,Táncolj velem,

Susan Mallery - Citrom és osztriga, Fahéj és karamella,Chilli és csokoládé, Koktél és cseresznye


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem, tudtam segíteni :)

2014. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Faldongeto

Dublin street

2014. jún. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!