Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Csontváros - A végzet...

A Csontváros - A végzet ereklyéi érthető az első rész olvasása nélkül?

Figyelt kérdés
Most láttam a filmet és nagyon tetszett, de a könyv eléggé drága, ezért arra gondoltam, a második résztől vásárolom meg. Tudom, hogy hülyeség, de nem is tudtam, hogy ennyi könyv van belőle és így legalább nem rombolja le a szereplőgárda az általam elképzelt szereplők képét. Olvasta valaki, fontos az elejétől kezdeni?

2014. jún. 25. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érthető rendesen szerintem. Sok minden teljesen más benne. Olvastam az összes rész, a filmet nagyon-nagyon elcseszték. A végét teljesen megváltoztatták, a Valentin-os rész másképp van eredetileg, így nem igazán értenéd a Hamuvárost.
2014. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha megvenni nem is kikölcsönözni vagy neten elolvasni érdemes:)
2014. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes elolvasni. Vannak szereplők is, akik a filmben nem voltak, és később is lesznek.

Antikvárakban is körbe lehet nézni.

2014. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megveszem! :) Kár, hogy rossz lett a film, Jamie Campbell Bower az egyik kedvenc színészem, remélem azért ő valamennyire megfelel Jace karakterének...:(
2014. jún. 25. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
nem azt mondom, hogy rossz lett a film, de sok mindenben eltér a könyvtől. amúgy szerintem Jamie tökéletes Jace, nekem a szereplők nagyon tetszettek, főleg Simon :D amúgy már rengeteg helyen eltudod olvasni, ha nem szeretsz gépen olvasni, akkor még mindig ott van a könyvtár, vagy kérd el valamelyik ismerősödtől, mert elég népszerű könyv és sokan szeretik, hátha megvan valakinek
2014. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyémántlány ***** válasza:
A film tényleg rossz. A könyv viszont zseniális, úgy, hogy ne hagyd ki az első részt sem!
2014. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap elkezdtem neten olvasni es anyira jo!!! Isteni stilusban ir ez a no! Jace-be teljesen beleszerettem, de kicsit banim is, hogy Jamie jatssza, mert igy ugazabol nem tudok szurkolni, hogy osszejojjon Clary-vel… Lehet hulyen hangzik de sajnos annyira bele tudok szeretni karakterekbe es szineszekbe…XD Minden esetre tenyleg nagyon rossz lett a film cselekmenye, meg Clary sem olyan, miny amilyennek leirtak, dr azert a szineszel szerintem jol jatszanak es maga a vilag nagyon jol meg van csinalva, foleg a varazskertes csokjelenetnel…:)
2014. jún. 27. 09:40
 8/8 anonim ***** válasza:
el tudnád küldeni a linket ahol olvasod?:)
2014. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!