Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeritek a Végzet ereklyéi:...

Ismeritek a Végzet ereklyéi: Csontváros c. könyvet? Lesz második része?

Figyelt kérdés
Csak a filmet láttam még. De úgy tudom, hogy abból sincs még második rész, ezért kérdeztem, hogy egyáltalán két kötetes-e a könyv.

#könyv #Végzet Ereklyéi:Csontváros
2014. máj. 22. 20:38
 1/6 anonim válasza:
Már van második, sőt harmadik része is. A második címe Hamuváros, a harmadiké Üvegváros. Egyébként Cassandra Clare írta, ha tetszenek ezek a könyvek, rákereshetsz a nevére, és megnézheted, hogy miket írt még.
2014. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti sorozat 3 kötetes, de utána folytatódik még 3 kötettel. A filmnek pedig már forgatják a második részét, a könyvhöz hasonlóan Hamuváros lesz a címe.
2014. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Végzet Ereklyéi sorozatnak eddig 5 kötete jelent meg magyarul:

1. Csontváros

2. Hamuváros

3. Üvegváros

4. Bukott angyalok városa

5. Elveszett lelkek városa

+ a 6. könyv A mennyei tűz városa feltehetőleg idán nyáron érkezik magyarul. 6 könyv lesz összesen a sorozatban.


A második film nem biztos hogy elkészül, hiszen az első nagyot bukott Amerikában, még nem tudni semmit arról, hogy lesz-e egyáltalán második film. (Szerintem biztos nem lesz, hiszen csaknem egy éve mélyen hallgat a stúdió, nem castingolnak, nincs semmi hír, a színészek se tudnak semmit.)


Mindenesetre én a könyveket ajánlom, mert a könyvek ezerszer jobbak, mint mindig. :)

2014. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont a minap láttam a filmet..hát..mindegy is..a könyv 1000% jobb. Én előbb olvastam a könyvet és utána a filmet láttam. És valószínű, hogy a filmnek lesznek további részei. (Én azt hallottam, hogy lesz viszont nem azokkal a színészekkel)
2014. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azok táborát erősítem akik szerint nem lesz film. Se casting nincs, se semmi munka, és kiderült, ha lesz is film, akkor sem Harald Zwart rendezi majd, mint ahogy az elsőt.

Az viszont érdekes lenne, ha más szereplőkkel volna. Sosem csinálnak ilyet, max megújítják, de akkor leforgatnák újra az elsőt is. Amit nyilván nem tennének meg, tekintettel arra, hogy mekkora bukás volt. És nem véletlen. Én csak kapkodtam a végefelé a fejemet, hogy miket raktak bele, és miket hagytak ki.

2014. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!:)
2014. máj. 30. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!