Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti 10-14 évesen olvastatok/olv...

Ti 10-14 évesen olvastatok/olvastok tudományos témájú könyveket?

Figyelt kérdés
Úgy értem önként, és nem iskolai okokból.

2014. jún. 18. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen, főleg fizikai, biológiai témájú könyveket, amik olvasmányosak és nem az adatoktól hemzsegő tankönyv-jellegűek.
2014. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen történelmieket.
2014. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

10 évesen én még nem voltam annyira nyugodt, hogy olvassak. 13-14 körül volt az a korszakom, amikor Galaktika magazinon, Dűnén, meg Asimovon éltem.


24/L

2014. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak az én közelemben nincsenek ilyenek :( engem egyenesen cikiztek másodikban meg aztán ötödikben mert szeretek tudományos könyveket olvasni (pl csillagászat meg biológia)
2014. jún. 18. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük.

Engem is hülyének néztek a pad alatt olvasással, meg a tudományos könyvekkel, azóta író vagyok. :)

2014. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lol én már 6 évesen is 8 éves koromból van rajz amire rá van rajzolva az összes bolygó + átmérők + holdak meg ilyen adatok amit A naprendszer atlasza vvmi ilyesmiben olvasgattam. De földrajzból tudtam minden eu főváros 7-8 évesen szóval...10-14 évesen meg már főleg csak még szerteágazóbban, bár ettől még mindig jogra járok végül, de azéért még mindig szeretem a tudományos tudományokat is.
2014. jún. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze.: ) pedig nem vagyok kituno...
2014. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én irodalmi témában néha. De a tudományos téma is lehet nem mindennapi, talán ráébredsz arra, hogy mi is szeretnél lenni, és éppen mivel is szeretnél majd foglalkozni... :)
2014. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én nem szoktam tudományos témájú könyveket olvasni inkább ifjúsági regényeket olvasok de szerintem nincs semmi baj azzal ha valakit az ilyen könyvek érdekelnek
2014. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!