Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Repüléssel, utazással, repülők...

Repüléssel, utazással, repülőkkel kapcsolatos könyvek?

Figyelt kérdés
Bauer Barbara könyveit már olvastam!

2014. jún. 16. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez jó lesz-e neked, de a Verne könyvekben vannak utazások.
2014. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arthur Hailey: Repülőtér, ez alapján készült az első Airport film. Bár nem egy friss darab, '68-as a könyv, de nekem nagyon tetszett :)
2014. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Márciuska ***** válasza:

- John J. Nance: Különleges utas, Hajsza az idővel, A halott zseni bosszúja (fergeteges repülős krimik)

- Elizabeth Adler: Nyár Capri szigetén (romantikus krimi egy luxus hajóúttal egybekötve)

- Fejős Éva: Karibi nyár (mint az előbbi)

- Dékány András: Matrózok, hajók, kapitányok, Kalózok, bálnák, tengerek, Csempészek, hősök, kikötők, Az elveszett sziget, Az Óceán Császára ( A Jadran nevű sóner és legénysége kalandjai - csak könyvtárból vagy antikváriumból, mert régi)

- Jules Verne: A dunai hajós, A tizenöt éves kapitány, Grant kapitány gyermekei, és a többi klasszikus

2014. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!