Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tudnám kicsit felturbózni...

Hogy tudnám kicsit felturbózni a naplóm?

Figyelt kérdés
Vezetek egy naplót..A minden napjaimat írom bele, leírom pár mondatban mi történt velem és ennyi..de szerintem egy napló nem csak ebből áll..úgy értem lehetne bele mást is írni..Csak nemtudom mit..az ötleteket légyszives írjátok le..

2014. máj. 31. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

azt írj bele amit csak akarsz, de ne csak azt, hogy mi történt, hanem az érzéseidet a történésekkel kapcsolatban.

amúgy egy naplóba akármit írhatsz. akár azt is hogy ha lenne szalonna ízű, de ogre szagű fagyi, attól még megkóstolnád, mert annyira guszta ahogy a zsír elkezd olvadni a napon. akármit.

de ezt amúgy is magadnak írod, tehát annyit írj, amennyi jól esik.

persze azt is figyelembe kell venni, hogy az életünkben van amikor nem kell a napló. a napló arra jó, hogy a fontos eseményeket, gondolatokat, érzéseket leírjuk, esetleg kisírjuk a bajainkat amikor senki másnak nem akarunk beszélni róla. Ha te most olyan korszakban vagy, ahol nincsen semmi különös, akkor szerintem várj a naplóírással egy kicsit.

2014. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm..amúgy nagyon szép és jó dolgok tortének velem és csak azért is szeretném megtudni h egy napló miből is áll..

és köszönöm

2014. máj. 31. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!