Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit írjak a naplóm elejére?

Mit írjak a naplóm elejére?

Figyelt kérdés

Vagyis az első lapjaira. Gondolkodtam az idézeten is, na, de milyet?

Vagy arra is gondoltam, hogy bemutatkozom, lerajzolom magam, de végülis a saját naplómba minek?

Tudnátok ötleteket adni? :) Köszi!


2013. jan. 5. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy vicces idézet tényleg nem lenne rossz ötlet!:) Mondjuk valami ilyesmi:

"Aki ezt a naplót kinyitja,

szálkás deszkán csússzon a pokolba."

Vagy lehet a mottód (persze, ha van), valami dalszövegnek a részlete, kedvenc idézeted egy könyvből, ilyesmi...

Én például ezzel az érdekes Vavyan Fable-idézettel kezdtem: "Kedves Naplóm! Marhaság! Mitől volna kedves egy napló?". Hát, majd írj, hogy hogy döntöttél!:)

2013. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én közvetlenül az első lapra egy nagy (egész lapot betöltő) lóképet ragasztottam (szeretem a lovakat, szeretek lovagolni), a 2. oldalra meg mindenféle apró dolgot rajzoltam, pl virág, violinkulcs + matricák. :)

16/L

2013. jan. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lewisgirl ***** válasza:
100%
Én a borító belső oldalára egy idézetet írtam, de nem muszáj idézetet írni, lehet az pl. egy dalszöveg, rajz, beragasztott fotó stb.
2013. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én a borítójára ezt írtam : Don't touch my diary MUGGLE!


Az első lapokra meg : Aki más naplóját olvassa kapja meg amit megérdemel! / David Sedaris /


" A múltról való írás egy módja annak,hogy újraéljük,egy módja hogy újra kihajtogatva lássuk.Papírdarabokra helyezzük az emlékeket,hogy tudjuk mindig is létezni fognak. / Nathan Filer /

2016. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!