Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek nem túl sok a...

Joker77 kérdése:

Szerintetek nem túl sok a fontosabb szereplők halála a Trónok harcában?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten szeretem ha egy történetben senki nincs biztonságban és bárki meghalhat de én úgy érzem itt már Martin kicsit túlzásba esett. Jóformán az induló szereplőgárdából ha így haladunk nem marad senki.


A másik kérdésem az az hogy egy olyan zseniális(vagy csak szerintem az?)karaktert mint Oberyn miért kell ilyen gyorsan megölni? Lehet hogy történet szempontjából nem tartozik a legfontosabb szereplők közé de csak ha néha néha feltűnne a folytatásban akkor is üde színfoltja lenne a sorozatnak szerintem!


2014. máj. 20. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted.


Az író szerint nem. Ez egy ilyen dolog :)

2014. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz amúgy nem haltak meg annyian. A rendes főszereplők (tehát akik szemszögéből íródnak az egyes fejezetek) összesen 2 halt meg.
2014. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legalább nem lehet kikövetkeztetni, hogy mi lesz az egész vége... épp ez a jó benne, hogy senki sincs biztonságban, nincs az a tipikus, az esetek 99.9%-ban fennálló helyzet, hogy a főszereplő úgy is túlél mindent, minek izgulni. :)
2014. máj. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!