Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Baj az, hogy szörnyű író vagyok?

Baj az, hogy szörnyű író vagyok?

Figyelt kérdés
Csak hobbi szinten szoktam írogatni munka után,önmagam szórakoztatására,de azért érzem,hogy más megjelent művéhez képest az én írásom eléggé gyenge szinten áll.

2014. ápr. 29. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel csak hobbi, ezért olyat irsz amilyet akarsz. Ha ebből akarnál élni, akkor kellene jót írnod.
2014. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írták:ameddig hobbi szinten csinálod nem baj, de ha terveid lennének vele komoly gond lenne.
2014. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És számodra nem szórakoztató? Ha igen, talán keress másik hobbit, de ha az, akkor igazából tök mindegy, hogy írsz. A hobbi szórakozásra van, nem verseny.
2014. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem baj ha csak hobbi és jól érzed magad közben. És talán még egy kicsit fejlődni is tudsz, olvas sokat ha fejlődni akarsz. De nem kell tökéletesen írnod, ha csak hobbi.
2014. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!