Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a "Nővérem huga" c. könyv...

Mi a "Nővérem huga" c. könyv befejezése? Azt olvastam, hogy más, mint a film. A film nagyon tetszett, érdekelne, hogy végződik a könyv. Sajnos megsezrezni nem tudtam eddig.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neten ha rákeresel pdf-ben letölthető. Szeretnéd hogy megírjam ide a végét, vagy letöltöd és elolvasod?
2014. ápr. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha leírnád a film végét, most úgy érzem, nem lenne lelkierőm kisgyermekes anyaként végigolvasni egy ilyen könyvet. Előre is köszönöm.
2014. ápr. 26. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor előre szólok, hogy aki szeretné elolvasni a könyvet ne olvassa el amit alább írok.

A könyv befejezése az, hogy Anna megnyeri a pert. Hazafelé tartva az őt szállító autó balesetet szenved. Az apukája tűzoltó és a saját lányának a balesetéhez riasztják. Amikor kiszabadítják a lány, már kómában van és csak gépre téve tud életben maradni, aztán már agyhalott és csak a gép tartja életben. A szerveit fölajánlják a szülők. A fél veséjét a nővére kapja meg, aki lassan de fölgyógyul és életben marad. Az egész család fájdalomban és szomorúságban éli tovább az életét.

2014. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú ezt nem gondoltam volna, nagyon köszönöm.
2014. ápr. 26. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez hülyeség, nem így végződik. Vagy a film más? Mert a könyvet nemrég kezdtem el.
2016. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
És tényleg. A film teljesen más. ><
2016. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!