Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok jó könyveket ajánlani?

Tudnátok jó könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés

Megéheztem egy jó, izgalmas könyvre. Mit tudnátok ajánlani? Legutoljára a Zombiháborút olvastam, tehát érdekelnek az ilyen témájú könyvek, de jöhet még történelmi(ami esetleg a világháború idején játszódik), fantasy, ifjúsági(18 éves vagyok).

Előre is köszönöm!



2014. ápr. 9. 16:16
 1/7 anonim válasza:

Jamie McGuire: Gyönyörű sorscsapás

Veszedelmes sorscsapás

A kettő ugyanaz, de a második a főszereplő fiú szemszögéből írja le a dolgokat, érdemes elolvasni mindkettőt. Ugyan nem a második vh. idején játszódik és nincsenek benne zombik (nem olvastam a Zombiháborút, de a címe erre utal), de szerintem tetszeni fog. Jó olvasást!

2014. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szandii777 ***** válasza:
Stephen King sorozatokat ajánlom, Beavatott, Éhezők viadala, Percy Jackson sorozat, Ifjúságinak a Szent Johanna Gimi, A lány aki tudott repülni. Jó kis könyvek.
2014. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló: 18 évesen Szent Johanna Gimi? Én 13 évesen olvastam, és már akkor pocséknak tartottam (a véleményem azóta sem változott). De a többit én is ajánlanám, bár én lány vagyok, nem tudom a kérdező is az-e...
2014. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi ajánlásokat,továbbra is szeretettel várom őket! :)

Válaszolva a 3. kommentelő kérdésére: én is lány vagyok és valahogy engem sem vonz a SZJG.

2014. ápr. 10. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Leslie L. Lawrence (Lőrincz L. László) könyvei:

Sziget a ködben

A vérfarkas éjszakája

A Megfojtott Viking Mocsara

Omosi mama sípja...stb.


Umberto Eco - A Rózsa Neve

ez komoly hangvételű, amolyan történelmi-thriller misztikummal átszőve

2014. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom ezek nem "új" könyvek, amiket írtak nagyon jók szórakozásra (nem gunyosan), de ha nem ódzkodsz a komolyabbaktól sem.

Ezek szórakoztató, csak nem újak:

Molnár Ferenc : Tizennyolcadik születésnap .

Nagyon tanulságos.

Janikovszky Éva: Aranyeső


Komoly: A légy hű magadhoz

Búcsú a fegyverektől is nagyon jók

2014. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szandii777 ***** válasza:
Szerintem pedig pont jó, ha ennyi idősen olvassa el (én 22 vagyok és most olvasom épp), persze lehet, hogy ez a stílusú könyv nem jön be neki, viszont szerintem nem kell korhoz kötni a könyveket. A fiatalabbaknak aktuális téma, az idősebbeknek meg nosztalgiázás :)
2014. ápr. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!