Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani jó könyveket?

Cucubogar kérdése:

Tudtok ajánlani jó könyveket?

Figyelt kérdés
13 éves láby vagyok. Olyan könyvet keresek ami jó, de nem kifejezetten tini lányoknak íródott mert azoktól falra tudok mászni. Szóval ha lehet akkor fantasyt keresek ami hasonló stílusú,mint a Gyűrűk Ura. Ja és ha lehet ne legyen túl nyálas! Előre is köszönöm! :)
2014. ápr. 4. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Trónok harca?
2014. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Susan Ee-Angelfall(Angyalok bukása)

Christhofer Paolini-Örökség

Én imádtam őket! :D

2014. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hangyabokányit gyerekes, de remek:

John Flanagan- Gorlan romjai, A lángoló híd, Jégföldje.

2014. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 torma ***** válasza:
Tűz és jég dala sorozat, vagy a Felix és Gotrek sorozat. Az utóbbi az egyik kedvencem. Hasonlóstílusú, mint a Gyűrűk ura, de picit sötétebb hangvételű. Mindkét sorozat megvan rtf, vagy pdf formátumban (bár inkább a nyomtatott könyvek híve vagyok). Ha érdekel szívesen elküldöm e-mailben.
2014. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
AZ Eragon mindent visz. :) 5 db része van és iszonyatosan jó :) meg a Hobbit is jó szerintem :)
2014. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. ápr. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!