Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a blogjaimról?

Mit gondoltok a blogjaimról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2014. ápr. 3. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Pocsék mindkettő.
2014. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
ne hallgass az 1# válaszolóra... most csak átfutottam , de jónak tűnnek, úgyhogy folytasd :)
2014. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de szerintem ez nem neked való.

Persze még simán fejlődhetsz.

2014. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó miért?
2014. ápr. 4. 06:13
 5/15 anonim válasza:
De szerinted ezt ki a fene olvassa? Kit érdekel ez a baromság?
2014. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekel nem kell megnézni. Egyébként van akit érdekel.
2014. ápr. 4. 16:51
 7/15 anonim ***** válasza:

A tegnapi 23:24-es válaszló vagyok:

Nem látok benne túl sok kreativitást,nagyon tucat,viszont pozitívum,hogy a legtöbb ehhez hasonló bloggal ellentétben legalább jó a megfogalmazásod.

Egész biztos,hogy vannak akiket érdekel,de szerintem nem mindegy,hogy egy csapat 13éves olvassa,vagy pedig több tucat olvasód van különböző korosztályokból.

2014. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,melyiknek jobb a fogalmazása?
2014. ápr. 4. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
A Rögös út jobban tetszik. A Padlótól a csúcsig,nagyon szokványos blog,olyan fajta amit kb 14éves lányok csinálnak és egy tucat van belőlük.
2014. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hetessel...én azt gondolom: borzasztóan sablonos, unalmas, és felesleges...

De ez csak az én véleményem, és meg kell említenem: jól írsz, ha témát váltasz valószínűleg sokra viszed...(én csak attól öngyilkos akartam lenni, hogy elolvastam két fejezetet...borzasztó...nem átélősen lehangoló, hanem legyen már vége lehangoló...de mondom, ez csak az én véleményem, neked egy névtelen senki vagyok, és nem akarom elvenni a kedvedet tőle...)

2014. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!