Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok errről? (több lent)

Mit gondoltok errről? (több lent)

Figyelt kérdés

Lány vagyok ès egy fiukrol irok!Fiuk érzéseit irom le!Persze ittt nm romantikus regényre gondoljatok!

Az nem lesz elég eredeti?

Vagy ront a minöségén?


2014. márc. 28. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Más is írt már ilyet. Az írótól függ.
2014. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan nyelvtani fogalmazással írod meg a "könyvedet" ahogy a kérdést kiírtad, akkor ne nagyon erőltesd a dolgot.
2014. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves!!!Második tisztába vagyok vele nem a leghelyesebb mondat de telorol irok es nincs kedvem azt fürkeszni hol szurtam el de teljesen mas a helyzet a szóban forgó könyvel annál igényesen javitom és töbször át nézem a leirt szöveget külömben is azt nem teloról irom!

Kösz hogy kérdésemre válaszoltál!:/

Köszönöm a valaszodat elso

2014. márc. 28. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Áruld már el nekem. Miért jöttök mindig azzal, hogy azért írtok rossz helyesírással, rossz fogalmazással mert éppen telefonról írtok???

Akkor nem kell normálisan fogalmazni? Vagy helyesen írni???

Arról nem is beszélve, hogy sok olyan helyesírási hibád van, ami független attól, hogy telefonról írsz vagy sem. (Pl: különben, és nem külömben)

Csak egy megjegyzés: Én is telefonról írok, mégis igyekszem figyelni, hogy helyesen fogalmazzak, írjak..


Ha már megsértődsz azért mert valaki felhívja a figyelmedet, hogy rosszul fogalmazol, írsz, akkor neked kár írói babérokra törni, mert sem az intelligenciád sem a nyelvtani tudásod nincs meg hozzá..

(ez olyan erőlködés lenne, mintha egy kecskét akarnál opera éneklésre tanítani)

2014. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg és ha olyan fogalmazási és helyesírási hibákal írnám mint a kitet kérdés és a komment tényleg pocsék, sz@r dolog lenne belőle!

De ott figyelek hogy ne kövesek el ilyen hibákat és utána még wordbe is beirom szòval probálom minimálisra csökenteni a hibákat. Ha elkészült és még emlékezni fogok rád elküldöm talán privátban és ha tényleg olyan mintha kecskék pròbálnak operára tanítani elfogadom tanácsodat és nem pròbálkozom vele nem erőltettem de ha nem olyan elvárom hogy bocsánatot kérj!De hangsúlyozom csak lehet!(nem mintha attól félnék hogy olyan pocsék mint a kecske az operában hanem azért mert nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet egy vadidegenek átküldeni az irományomat)

Szép estét!Üdv.Egy Kérdést ki írò :)

2014. márc. 28. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Időpont ma 22:10


Ha úgy döntesz, hogy egy részletet elküldesz amiről írtál, akkor megadom a munkahelyem címét ahová elküldheted, ugyanis egy könyvkiadó cégnél dolgozom, mint lektoráló asszisztens ..

De bocsánatot nem fogok kérni, mert továbbra is azt mondom, hogy a fogalmazás, helyesírás akkor is fontos ha éppen telefonon keresztül írsz.

2014. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké
2014. márc. 29. 12:42
 8/8 A kérdező kommentje:

23:22

Meg gondolom!

2014. márc. 29. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!