Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hasonló könyvek?

Hasonló könyvek?

Figyelt kérdés
Vámpír akadémiához hasonló könyvek? A lány 17-18 éves a pasi tőle.idősebb legalább 5 évvel. A pasi erős hatarozott de igazabol kedves...Aki olvasta a könyveket az tudja miről beszélek. Nem kell hogy vámpíros legyen de szeretem a misztikus,fantazy könyveket.
2014. ápr. 3. 11:07
 1/6 babóca14 válasza:

nem olvastam a könyvet, de szerintem a Vámpírnaplók hasonló sorozat/könyv nekem tetszett... egy testvérpárról szól, két fiúról, plusz egy csaj akibe mindketten szerelmesek lesznek:)))csak az a bökkenő, hogy vámpírok...

meg persze a rokonság és az, hogy elmúltak már többszáz évesek...(persze ez nem látszik rajtuk) mindez egy gimiben

remélem tetszeni fog!:)

2014. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg kell mondjam, én is kerestem már hasonlót, de nem találtam. A Vámpírnaplók, pedig könyvbe nem tetszett, és nem csak azért mert előbb nézte ma sorozatot mint a könyvet, és nem egyezett,hanem egyszerűen nem tetszett. Ezzel most nem akarom elvenni senki kedvét tőle, de nekem nem nyerte ez a tetszésemet.

Úgyhogy sajnálom kedves kérdező, nem igen tudok ilyet mondani.

2014. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veronika 1996 ***** válasza:

Jeaniene Frost - Félúton a sírhoz + a sorozat többi kötete, vámpíros

Chloe Neill - A lányok olykor harapnak + a sorozat többi része

Karen Marie Moning - Keserű ébredés + a sorozat többi része

Nalini Singh - Angyali vonzódás sorozat

A Vámpírakadémia spin-off-ájt a Vérvonalakat olvastad már? Mert nekem jobban tetszett, mint az eredeti sorozat, pedig nem kedveltem Adriant annyira.

Amiket írtam sajnos nem felelnek meg mindennek amit kértél, ezekben idősebbek, 20évesek, de mind nagyon jó.

2014. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veronika 1996 ***** válasza:
én vagyok az előző. a 20as éveikben vannak
2014. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Éjszaka háza
2014. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: brrr az valami rettenetes könyv.
2014. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!