Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gáz, ha 20 évesen Leiner...

Gáz, ha 20 évesen Leiner Laurát olvasok?

Figyelt kérdés

Kiolvastam a Szent Johannát végig és most barátnőm (aki könyvtárosként dolgozik) kivetette nekem a Bábelt. Húzta a száját, fintorgott, nem túl szép jelzőkkel illette az írónő leányzót, de én szeretem :) Tetszik az, hogy olyan történetekről ír, amik velünk is megtörténhetnek és a maga jellemtelen egyszerűségével, naplóformájával szeretteti meg az emberekkel az olvasást.

Most ez nem azt jelenti, hogy csak LL-t olvasok.

Mindent, ami a kezem ügyébe kerül, szinte "fanatikusan" falom a sorokat.

Pusztán érdekelne, hogy van-e más olyan elvetemült korosztályomhoz tartozó fiú vagy leányzó, aki szintén olvassa vagy olvasta akármelyik könyvét?

20/l


2014. márc. 27. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:
(ismét egy zárójeles megj.: írónő leányzó :D jól megfogalmaztam (y))
2014. márc. 27. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn 14 évesen nem szeretem már de nagyon sok olyan dolgot szeretek ami szintén nem hozzám mert olvasmany!De mert lenne baj azt olvasol amit akarsz szabad orszag!:)
2014. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem probléma, bár én fiatalabb vagyok jó pár évvel, de szerintem abszolút-e nem probléma. Ha én ennyi idős lennék, valószínűleg újra elolvasnám, mert megtalálnám a "tini"énemet benne, és jót szórakoznék rajta :)
2014. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Deliverance ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, szerintem is pont az egyszerűsége miatt különleges. Az anyukám és a nagymamám szintén olvasták a könyveit, mindketten szeretik. Pedig ők jóval idősebbek nálad... :)

16/L

2014. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én is kb ennyi idősen olvastam őket. Tetszett, mert kicsit nosztalgikus érzés volt olvasni, de jók benne a poénok és igazán szórakoztató volt olvasni. Meg kicsit addiktív, mert furdalta az oldalam a kíváncsiság hogy mi fog történni :D A bábel is vicces, nekem nincs vele semmi bajom. Jó, hogy magyar srácokról szólnak, magyar poénokkal.
2014. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!