Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ráismer az alábbi könyvre?

Valaki ráismer az alábbi könyvre?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem hogy még középiskola első vagy második osztályban volt kötelező olvasmány és valami olyan volt a témájában hogy a főszereplő beleszeret egy gyíkba, persze nem ez a fő cselekmény, csak ilyen is volt benne, és végig sem olvastam, de most el szeretném olvasni mert érdekel. Elég hülyén hangzik de erre emlékszem és nem találom sehol, már arra is gondoltam hogy lehet hogy csak álmodtam. :)
2014. márc. 26. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerek egy olyan mesét, amiben egy lányt gyíkká változtatnak, a herceggel pedig barátok lesznek, de ő azt hiszi fiú, majd elmennek lánykérőbe a szomszéd királyságba.
2014. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az arany virágcserép - E.T.A. Hoffmann

(Nem gyík, kígyócska. De majdnem. :) )

[link]

Parancsolj, ingyen és bérmentve szállítja a MEK. A Scuderi kisasszony sem rossz, valamivel "földhözragadtabb" (krimi).

Egyébként nagyot nevettem, mikor leesett, mire gondolhattál.

2014. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, nagyon szépen köszönöm! Szerintem magamtól soha nem találtam volna meg, a Szerpentinára még emlékeztem de nem akartam odaírni mert abban se voltam teljesen biztos, akkor mégsem álmodtam, köszönöm mégegyszer a segítséget! :)
2014. márc. 27. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!