Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan valaki esetleg,...

Van itt olyan valaki esetleg, aki könyveket ír/írt de egyik kiadó sem volt hajlandó foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd már meg konkrétan, hogy mi a kínod/bajod/kérdésed. Erre vagy egy igent vagy egy nemet kapsz és kész.
2014. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Összesen ennyi a "kínom/ bajom" KEDVES válaszoló. Ha rád nem vonatkozik a kérdésem, akkor nem értem te mit nyűglődsz itt inkább. Nyilván vannak a kérdéssel további terveim de az meg már privát ügy.Nem véletlen eldöntendő a kérdés most már remélem meglelted a lelki békéd, de ez most nem jött össze. További jó kötözködést!
2014. márc. 25. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából erre a kérdésre legfeljebb igenlő válasz érkezhet, vagy semmi, hiszen nem ismerhetjük a többi válaszadót. Egyébként volt. Hogy azóta jutott-e valamire a művével, nem tudom, a nevére sem emlékszem.
2014. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt lényegében csak ilyen van.
2014. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont az ilyeneket szerettem volna megtalálni.
2014. márc. 26. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!