Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Publio kiadóval? Ha igen akkor mennyire tartjátok megbízhatónak?

Figyelt kérdés
Csomagra nem szeretnék előfizetni, a tördelés már kész annak rendje és módja szerint ahogy kérték. Igazából a marketing része sem aggaszt,mivel régebben azt tanultam, így nem lenne nagy gond a reklámozás,csak egy 2013-mas kérdésnél írtak róla negatív tapasztalatot, és nem igazán ismerek olyat akinek vannak vele személyes élményei.

2014. márc. 6. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Dilettánsok gyűjtőhelye. Ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek, keress egy rendes kiadót.
2014. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, időközben rájöttem, hogy nem túl jó.

Már van kiadóm és áldom az eszemet, hogy végül nem vettem fel a kapcsolatot a Publioval, borzalom, hogy milyen véleménnyel vannak róla.

2014. jún. 11. 15:57
 3/9 anonim válasza:

Szia! Megkerdezhetem, hogy melyik kiadot valasztottad inkabb a publio helyett? Most en is szeretnek kiadni egyet, es a publiot neztem ki, de ahogy olvasom a velemenyeket, inkabb neznek masikat.

Mennyibe kerult kb, hogyha rendes konyvet is szeretnek kiadni, nemcsak e-bookot?

Elore is koszonom a valaszod!

2015. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen formátumban és hány példányban szeretnéd? Milyen terjedelmű a kéziratod A4-ben? Színes oldalak száma? Belív papírvastagsága? Borító színei? Kötésmód? Erre én mondok egy reális árat.
2015. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!



Egy kreativ konyvet( vagyis sorozatot tervezek) szeretnek kiadnia dekorgumirol. Kb.:

35-40 oldal lenne, szinesen es puha boritassal.

Elore is koszonom a gyors valaszodat!

2015. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A peldanyszamot nem tudom, azt elore kellene eldontenem?
2015. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a borító színes? Ha a belív is az, ott kb. hány oldal? Méret jó A5-ben? Javasolj te példányszámot.
2015. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a belív egyszínű, 80 gr-os ofszetre nyomva, akkor 300 példányban, tördeléssel együtt 90-120.000 a reális, ragasztva 150-180.000. Ha ennél olcsóbb, becsapnak a példányszámmal. Ha ennél jóval drágább, akkor meg az előállítás költségével. Ezek nem a Publio árai, hanem átlagárak.
2015. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Koszonom szepen a segitseged!
2015. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!