Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Asimov könyv?

Melyik Asimov könyv?

Figyelt kérdés
Van egy film, a Szerelmes Gépember. Írói közt láttam feltüntetve Asimovot is, gondolom valamelyik regénye vagy novellája alapján készült. Esetleg valaki meg tudná adni a címét?

2014. márc. 23. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

TELEVISION:

The Android Affair:

This is a made-for-cable movie first broadcast by the USA cable channel in April 1995, and advertised as being "based on a story by Isaac Asimov". In fact, Asimov's involvement was slight -- the actual screenplay was based on a shorter film, and Asimov was given co-credit for the story of the shorter work. In particular, the plot is not based on any of Asimov's published work and involves some very non-Asimovian androids, who are not positronic and gleefully lack the First Law.


Vagyis nem egy Asimov történeten alapul, hanem egy régebbi rövidfilmen, amibe bedolgozott az író is, csak a nevét lehet lobogtatni. És nem is a klasszikus asimovi, törvénytisztelő pozitronrobotról van szó. Belenéztem a port.hu-n a tartalomba, hát csodáltam volna, ha Asimov ilyen nyálas történet ír :)

2014. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nincs olvasható változata?
2014. márc. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!