Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi azoknak a könyveknek a...

Mennyi azoknak a könyveknek a száma, melyeket J. R. R. Tolkien középföldéről írt és magyarul, újonnan kreált borítóval meg lehet kapni?

Figyelt kérdés
Nem gondolok egyszerű tanulmányokra, középföldei jegyzetekre , hanem pl.: A szilmarilok, GyU. Mert én 8-ról tudok: A szilmarilok, Húrin gyermekei, Befejezetlen regék, A hobbit, Gyűrűk ura, Elveszett mesék könyve 1-2. És az az időrendi sorrend, amit az előbb leírtam? Tudom, hogy nem célszerű a szilmarilokkal kezdeni, de mondom csak az időrendre vagyok kíváncsi. És a Középfölde históriája sorozatból, nem fog megjelenni több könyv, csak ez a 2?És persze, az még a kérdés, hogy ez a 2 könyv is mikor játszódik időrendben.

2014. márc. 22. 18:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!