Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Jeaniene...

Mi a véleményetek Jeaniene Frost Cat&Bones c. könyvsorozatáról?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 17:27
 1/3 veronika 1996 ***** válasza:
IMÁDOM. Elképesztően jó könyv, a karakterek nagyon szépen ki vannak dolgozva. Leírás alapján sosem kezdtem volna bele, mert olyan kis egyszerű vámpíros regénynek tűnik, de egyik barátnőm ajánlotta, amiért azóta is hálás vagyok. Imádom a könyv világát, és szinte kivéltel nélkül az összes karaktert. Az utolsó rész most jött ki Amerikában, de már sajnos nem a régi :( Ha az olvasásán gondolkozol, akkor annyit mondhatok, hogy mindenképpen kezdj bele. :)
2014. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, már olvastam, és igazából arra voltam kíváncsi, hogy van-e valakinek rossz véleménye róla, mert én eddig csak jót hallottam róla, szóval lehet, hogy ez a tökéletes könyv.

Ha te olvastad nem tudsz esetleg segíteni ebben a kérdésben? :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__5490740-a..

2014. márc. 20. 20:58
 3/3 veronika 1996 ***** válasza:
Én vagyok az első kommentelő. Látom már valaki válaszolt rá. :) Én is csak jó véleményeket hallottam róla, csak az a baj, hogy sokak bele se kezdenek, mert azt hiszik unalmas vámpírtöténet... :(
2014. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!