Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG-erek! Továbbgondoltátok...

SzJG-erek! Továbbgondoltátok már a történetet? (Lent)

Figyelt kérdés
Én valami osztálytalálkozóra gondolok 5 év múlva.

2014. márc. 15. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én igy gondolom a folytatást:

Hát eljött az 5 éves osztálytalálkozo...Jójó tudom minek ir egy 23 éves (elvileg) érett nö egy lapra valami napló szerüséget amikor az nem épp érett viselkedés de szerintem ezt a napot mindenképp el kell mesélnem anyunak és igy mégis jobb mint telefonon


Mikor felszáltunk a repülöre Cortez vállára hajtottam a fejem és szorosan fogtam a kezét (még mindig félek a felszállásnál) olyan vörös volt a fejem mint egy rák.EL SEM HISZEM MEGYÜNK A SZENT JOHANNÁA!!!Igen imádtam az egyetemet de közel sem volt olyan jó mint a szent johanna.Mindenki fapofa senkivel nem tudok beszélgatni és mindenki tanul!!!A szent johanna után az egyetem kész katasztrofa volt és csak az a szerencsém hogy Cortez velem volt.Szerintem töbet sirtam volna egy évben mint a 4 év alatt egyszerre (ez nálam hatalmas teljesitmény lett volna).Mindegy most nem megyek bele a dolgokba majd azt is külön leirom.szóval mikor megérkeztünk anyuék azonnal a nyakamba ugrottak és elkezdtek babusgatni pl:eszek e norálisan, ha igen mit, apa tudni akarta hogy nem szegtem e meg az esküm miszerint sose pótvacsorázok mással csak vele (természetesen ezt nem anyu elött) stb....cortez végigröhögte nem csodálom tetszett neki ahogy égek.Aztán mentük az ö nagymamájához (igen sajnos 2 éve történt egy baleset ami miatt a nagypapája sajnos... szóval igen ez nagyn megérintette szegényt akkoriban).ot meg ö kikérdezve (közel sem annyira mint én töle csak megkérdezték hogy hogy van meg milyen párizs alap kérdés megkaptuk már vagy 1000-szer de nem száit 1 még belefér...vagy 2....vagy több 100) Aztán mivel volt még idönk Cortez-zel elmentünk plázázni na ez volt a napunk 1. rosz ponja.

Mikor odaértünk szembetaláltuk magunkat Vikivel akit elösször fel sem ismertem más volt.

Sokkal kivágottabb ruhákat viselt.Az egész haja tüzpiros volt és (nem szokásom ilyet mondani) olyant volt mint egy utcalány.Én elsétáltam volna melette de ő egyszerüen megfokta Cortez kezét és visszahuzta.

-Mivan fel se ismersz??Anyám még mindig ezzel a libával vagy??Hogy birod ki??pfffhhh-fujtatott.Itt volt az a pont amit sose hittem volna.

-Befejeznéd már rég nem tartjuk a kapcsolatot és ezt akarom is tartani.Mellesleg nem liba és el tudom viselni söt tudom szeretni ami rád nem jellemzö mert akárhányszor ránéztem a profilodrá mással volták kapcsolatban-Mondta itt én beljebb húztam a nyakam és legszivesebben mentem volna tovább de pachemre Viki folytatta.

-Én legalább felvállalom a barátnömet.Hahh.Neked az sincs kirakva hogy van barátnöd nem hogy ki.Talán nem mered fevállalni félsz hogy mondjuk kicikiznek a csajok??

-Hányezer embernek kell még elmagyaráznom???Lebetüzöm hogy te is értsd oké??N E M H A SZ N Á L O M M E R T F E L E S L E G E S!!!!

2019. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod folytatom mert van ötletem de mivel elég régi könyv (és szerintem a kérdés is az) nem biztos hogy ezt elolvasos :D
2019. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!