Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akkor szakítsunk, Bábel vagy...

Akkor szakítsunk, Bábel vagy Szjg?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 17:53
1 2
 11/17 SZJG5 ***** válasza:
100%
Én mindegyiket szeretem,mindegyiket másért.Ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

!CSAK HA MÉG NEM OLVASTAD A KÖNYVEKET!


Nekem a Szent Johanna Gimi volt a kedvencem de nem lehet összehasonlítani őket.

A Szent Johanna 4 évet mond el egy lány hétköznapjairól aki a négy évből kb 2 vagy 3 évet átszenved de a végére teljesül az álma, összejön az álompasival és minden szuper lesz.:D

A Bábel egy (úgy emlékszem egy hetes) fesztiválról szól ahol a főszereplő lány mindenkibe beleszeret, végül lemond arról, hogy megnézze kedvenc együttesének koncertjét, helyette összejön a legjobb barátjával és boldogan élnek míg meg nem halnak.:)

Az Akkor szakítsunk csupán egy szilveszter éjszakáról szól ahol az időtől függetlenül rengeteg dolog történik.

-Az álompár szakít (Csabi+Eszti)

-A magányos srác (Szilkó) bulizik és összeszed egy aranyos lányt♥:)

-Újra képbe kerül a magányos srác exbarátnője(Era)

-A főszereplő csaj és srác összejönnek annak ellenére, hogy nemrég szakítottak. A vére végül Happy End lesz.:)

2014. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
SZJGGGGGGGGG
2014. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Mindegyik nagyon jó, de a kedvencem a Bábel :)
2014. máj. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én mondjuk nem olvastam a Bábelt,de az SZJG és az Akkor szakítsunk közül,az Akkor szakítsunk jött be jobban,mert szerintem egy kicsit túlzás volt,hogy minden félevről 4 éven át írt 300-400-500 oldalakat. Úgyhogy szerintem az Akkor szakítsunk!
2014. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Bábel! :)
2015. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az Akkor szakítsunkot nem olvastam,de szerintem az Szjg volt a jobb. A Bábel is tetszett ,de az Szjg-t imádtam ,és abból volt egy olyan szereplőm akit végig imádtam! Arnoldot :)
2018. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!