Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok?

Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, de szerintem érettebb a koromnál. Olvastam Leiner Laura összes könyvét, és tetszettek. Tudtok nekem ajánlani könyveket, ami jó minőségű, olvasható?

2014. márc. 10. 15:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Olvastam a Harry Pottert, A másik-lányt, Thomas Brezina sok könyvét és pár Meg Cabot könyvet is.
2014. márc. 10. 15:35
 2/15 anonim ***** válasza:

Az én kedvenc íróm Sarah Dessen, az ő könyveit nagyon tudom ajánlani. Az eddigi könyvek, amiket olvastam tőle mind tetszett, kivéve az Egy felejthetetlen év, bár találkoztam már olyannal, akinek meg az vitt mindent. A könyvei elgondolkodtatóak, érdekesek és ami számomra a legfontosabb: romantikusak. Két kedvencem van tőle, az egyik ami egy hangyányit jobban tetszik, az a Tökéletes, utána a Figyelj rám.

Nem tudom, hogy mennyire vagy oda a fantasykért, de szerintem az (Stephanie Meyer) Alkonyat sorozattal sem árt megpróbálkozni. Én hónapokig ódzkodtam tőle, majd rávettem magam és belekezdtem. Tetszett. Nagyon is.

Még megemlíteném romantikus könyvnek a (Simone Elkeles) Tökéletes kémiát, ami szintén nagy kedvencem. Az osztálytársaim elkerekedett szemmel néztek rám, mikor meghallották a címét, de te ne ijedj meg, nincsenek benne vegyületek, meg semmi ilyesmi.

Most csak ennyi jut az eszembe, de ha kell még, akkor dobj meg egy privát üzenettel és írok még párat.

14/L

2014. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. márc. 10. 17:04
 4/15 anonim ***** válasza:

Cassandra Clare sorozatai zseniálisak, ha elkezded olvasni még az elvonó sem segít ;-) - A Végzet Ereklyéi, Pokoli Szerkezetek

Kerstin Gier - Időtlen Szerelem trilógia

Richelle Mead - Vámpírakadémia

Sarwat Chadda - Az Ördög Csókja, Éjistennő

Maggie Stiefvater - Hollófiúk

Libba Bray - Rettentő Gyönyörűség ( nálam nem olyan nagy kedvenc, de neked bejöhet)

2014. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csongár Ágnes: Élete(i)m. E- könyv. Csak az első része jelent még meg. Várom a többit. Remélem igazi magyar vámpírtörténet lesz.
2014. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 pihécske válasza:
Pop,csajok stb.
2014. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 pihécske válasza:
Utolsó vagyok az egy könyv címe
2014. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Majd rákeresek egyikre-másikra.

Elfelejtettem írni, hogy a fantasyért és a romantikus könyvekért nem vagyok oda, de lehet, hogy egyszer elolvasok ilyen műfajú könyveket is.

2014. márc. 13. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Tavi Kata - Nyitótánc. Ha az SZJG tetszett, akkor tutira ez is :)
2014. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezeket olvastad-e Meg Cabot-tól de nekem kedvenceim: Hívószám: 1-800 és a Mediátor

Ajánlom még a Maximum Ride sorozatot, a Beavaott trilógiát és a szintén 3 részes Éhezők viadalát is.

2014. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!