Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? (többi lent)

Mit olvassak? (többi lent)

Figyelt kérdés
olvastam már a Szent Johannát,Bábelt,Akkor szakítsunk-ot,Hűvösvölgyit,Lélektársakat, Forever my girlt,Gyönyörű és Veszedelmes sorscsapást,D.A.C.-ot,Alkonyatot (mind a 4-et)és a Ha az enyém lennél-t. szóval valami ilyesmiket írjatok pls:)

2014. márc. 6. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pokoli szerkezetek trilógia Cassandra Claretől (Angyal, Herceg, Hercegnő). Én most fejeztem be, és imádtam. Szerintem Cassandra Clare remek írónő, és azt fogod érezni miután befejezted a Hercegnőt, hogy darabokban vagy, de élvezed. Annyira elképesztő. Nem tudom kifejezni :)

Egyébként én is olvastam az SZJG-t, a Bábelt és az ASZ-t is :)

2014. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia ezek közül már én is olvastam sokat!Ezeket mind ajánlom neked:

Veronica Roth: A beavatott és a trilógia többi része (ha láttad vagy olvastad az Éhezők viadalát akkor szerintem tetszeni fog és most lesz majd a mozikban is)

Kerstin Gier: Időtlen szerelem trilógia (Én imádom!)

Cassandra Clare könyveit én is ajánlom nagyon jók

Marni Bates: Rocksztárt kaptam karácsonyra

2014. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes kémia, Létezik-e szerelem első látásra,A holdat az égről,Majd lesz újra nyár..., Airhead.. Iszonyatosan jó könyvek, nagyon ajánlom!!:)
2014. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hadd mondjam el, Csitt csitt, Evermore, Angyali oltalom, Akit egy angyal megcsókolt
2014. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szia:)csitt csitt,párválasztó(nekem nagyon tetszett),anna és a francia csók,a nővérem húga(ez egy kicsit,na jó nagyon más témájú,de woww...),nzitótánc,vajon létezik szerelem első látásra....jó olvasást:)
2014. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Anna és a francia csók

(nem tudom hogy a hűvösvölgyinek a 2. és 3. részét is olvastad-e:)

2014. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Éhezők viadala, Csillagainkban a hiba (zseniális könyv, én bőgtem a végén:c), Sarah J. Maas-tól az Üvegtrón nekem nagyon tetszett, úgyszintén Matthew Quick: Napos oldal (film is van belőle), és Justina Chen Headley: North of Beautiful - Iránytű önmagamhoz :)
2014. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én nem értem, h a mai tinik miért nem ismerik: meg cabot a legjobb (neveletlen hercegnő, egy amerikai lány, mediátor) 22/L
2014. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 delfin2000 ***** válasza:
Hűvösvölgyi Suli, B épület, Első csók sorozat 1-3.,
2014. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem a Neveletlen hercegnő naplóját.

Nekem az tetszik.

2014. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!