Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter és a főnix...

A Harry Potter és a főnix rendje könyv borítóján mi szerepel?

Figyelt kérdés
A hátsó részén 3 személy van: egy fiú, egy öregebb hölgy és egy férfi, kik ezek? A könyvet elolvastam, a filmet láttam, de nem nagyon tudtam rájönni kik lehetnek. Persze sejtésem van, de nem hiszem, hogy azok akikre én gondolok.

2014. febr. 22. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A tüsihajú Tonks, az idős ember Rémszem, a hosszú hajú fickó meg szerintem Lupin.
2014. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kétlem hogy ők lennének mert mordonnak a mágikus szeme nincs rajta. Szerintem Umbridge az idős hölgy, Neville a fiú és a férfi talán Sirius
2014. febr. 24. 14:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Nézd már meg jobban...

Nincs is idős hölgy rajta, egy az. A másik meg az, hogy Mordonnak tényleg komolyan látszik a szeme, azt nem lehet eltéveszteni. A hátul lévő tüsis hajú meg Tonks, mivel lila a haja, másnak lila tüsihaja nincs.

2014. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát te ritka hülye lehetsz mit ne mondjak. Ugylehet könyvet se fogtál még életedbe a kezedbe. [link] nezd már meg az egész kék árnyalatos h lehetne már benne LILA?? A másik meg h tényleg egy asszony van rajta. harmadjára pedig együküknek sincs mágikus szeme. De ha nem tudsz élrelmesen válaszolni a kérdésre akkor nem kell ide írogatni, menj és lődd fejbe magad!
2014. márc. 14. 13:13
 5/16 anonim ***** válasza:

Úristen, de idióta vagy.

Én nem fogtam még könyvet a kezemben ? Te nem tudsz egy mondatot leírni hiba nélkül. Egyébként ha ilyen okos vagy, akkor válaszold meg a saját kérdésedet, ne használd az oldalt, hiszen az intelligenciád túlmutat azon, amit az oldal adna neked.

2014. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, el kell, hogy keserítselek, nincs igazad.

Mint láthatod az egész borító kékes árnyalatú, a szereplők haja, bőre, ruhája KÉK, ahogy a háttér is. Akkor te hogyan vársz itt lila hajat?!

Amúgy a könyvben le van írva, hogy Tonksnak tüsi haja van. Ronda a rajz (szerintem), de a baloldali egy nő, aki Tonksot személyesíti meg.

A jobb oldali Rémszem, nézd csak meg közelebbről a szemét!

A középső Remus, bár nem tudhatjuk biztosan, ő ott volt Harry 'elszállításánál', így valószínűleg ő az.

De ha az érvelés nem győz meg, lenne egy kérdésem. Neville és Umbridge meg egy random ember mit keresnek a borítón és milyen összefüggésben láthatjuk őket? Pl. hol vannak? Szerintem aki rajzolta a borítót nem a leglényegtelenebb, pitiáner részletet tette a borítóra.;)

2014. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, most látom,hogy a harmadik emberkére is volt tipped, név szerint Sirius. És ő mit keresne a csodálatos hármasban?:)
2014. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mate2004 válasza:
Tonks,sirius,mordon
2014. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is : Tonks, Remus és Mordon
2014. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Umbridge nek nagyobb koze van szerintem benne. En olvastam mondjuk nem filmen neztem, ott nem tudom hogy mennyi koze van a tortenethez. Es epp ez az hogy az egyikvalaszolo mondta h lila a haja a kepen.(szovegertes) meg ha talan remus rajta van akkor sirius miert ne lehetne. Es a konyvben azert neville is eleg nagy szerepet kap benne foleg a csaladja vegett de amugy mas miatt is, de ha itt valaki ha kerdez akkor ne az irjon mar aki latta az RTLen a ket szunet kozotti reszt. Koszonom a normalis valaszoloknak, akik meg azt se tudjak hogy eszik e vagy isszak azoknak el lehet menni errol az oldalrol.
2014. ápr. 1. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!