Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány könyvespolc van a szobáto...

Hány könyvespolc van a szobátokban, nappalitokban? Milyen könyveket olvastok?

Figyelt kérdés
Attól függően persze, hogy ki lakik otthon szülőkkel a szobájában, és ki az aki már saját családot alapított, saját otthona van.
2014. febr. 4. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
5
2014. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok könyvem van. A kis dolgozó szoba kábé így néz ki..

[link]

Tele könyvekkel.

Itt mindenfajta megtalálható. A kedvencüktől az ajándékba kapott könyvekig. megvan az összes Philip K. Dick, Isaac Asimov, Verne Gyula, Herbert George Wells könyvek.

Gyűjtöm a Stephen King, Vavyan fable, Leslie. L. Lawrence könyveket. Vannak egyedi könyvek amiket olvastam és nagyon tetszenek. Itt vannak még a idegen nyelvi szótárak, kiegészítő könyvek, térképkönyvek. Régi értékes könyvek


Vannak könyvek a beépített gardróbszekrényben.

Itt sok olyan könyv van amit kaptam, de soha nem olvastam el. Többnyire fantasy könyvek amik engem nem igazán érdekelnek.

Itt vannak régi mesekönyvek (öreg néne őzikéje, Ablak zsiráf stb) amit sok-sok éve meg vettem mert kellett a gyereknek. Ott vannak a kötelező olvasmányok is kezdve a Kincskereső Kisködmöntől az egri csillagokig. Itt vannak még a magam által összegyűjtött újságok ( lucifer) és szerelmes kiskönyvek (Jenny, Bianca stb) szintén magam által kötött könyvek (könyvkötő vagyok)

A hálószobában is van egy kis könyvespolc, de ott csak pár könyv van amit éppen olvasok, vagy olvasni tervezek.

Ezen kívül még ott vannak apámnál a többi könyvem amit már nem tudtam hova tenni..

2014. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a saját szobámban lényegében csak könyvek vannak 500+, a nappaliban is van egy "könyvtárunk" 1000+ könyvvel szóval van mit olvasni, csak sajnos húgaim nem olvasnak szüleimnek meg már nem nagyon van ideje ugye munka mellett.
2014. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 könyvespolcom van, a hálószobában, az tele van könyvvel.

Tim Davys, Stieg Larsson, Vavyan Fable, Rejtő, Dumas. Ők a kedvenc íróim. L 18

2014. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sándorjános ***** válasza:

Kevés könyvem van, inkább digitális úton szoktam olvasgatni. Különben van egy Pilinszky János - Szálkák kötetem, Kosztolányi Dezső - Tengerszem, Milan Kundera - Lassúság, Tréfa, Hamvas Béla - Silentium, Adolf Hitler - Mein Kampf (nem kell rosszra gondolni, tanulmányozás szinten), Szép Ernő - Szegény, grófnővel álmodott, Madách Imre - Az ember tragédiája, Grafikai szakirodalmi könyvek, Dénes Zsófia - Úgy, ahogy volt és..., Fredrick Jameson - Posztmodern, avagy a kései kapitalizmus gazdasági és kultúrális logikája, Darren Shan - Árny, Georges Arnaud - A félelem bére, Móricz Zsigmond - A boldog ember, J.K. Rowling - Harry Potter 1-2, George Orwell - 1984, Manuel Rojas - Tolvaj volt az apám,


Ennyi az összes kb a polcomon. Gépen viszont majdnem 1 gb. adatnyi könyv és olvasnivaló van most letöltve/megvásárolva.

2014. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)


Ha már én kérdeztem, válaszolok is. A nappalimban tartom a könyveket.

9 könyvespolc van, plusz egy picike az íróasztalon.


Van 4 db két méter magas, 90 centi széles polcom


Ezeken :

Stephen King összes,

Dean Ray Koontz összes,

Robin Cook

Illetve Peter Straubtól 7db magyarul megjelent könyv. 1 még hiányzik.

Krimik vegyesen, valamint klasszikusok és informatikai, jogi könyvek a sarokban lévő polcon:).


Aztán van még 5 olyan polc amik a falra szerelhetőek, és mindnek 3 polca van. Ezeken vannak Vavyan Fable könyvek/


Valamint J.R. Ward, Darren Shan, Anne Rice, Joe Hill, Lovecraft, James Herbert könyvek. Sajnos még nem teljes egyik gyűjtemény sem az utolsó felsorolásból,...de gyarapodnak idővel:)

Van még egy másik polc is ahol a nagymamám régi romantikus regényeit tartom:)


és tervben van még A True Blood sorozat, Geena Showalter: Az alvilág urai sorozat, illetve Kresley Cole vámpíros sorozatának begyűjtése is.

2014. febr. 4. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!