Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tényleg olyan jó könyv a...

Tényleg olyan jó könyv a Szent Johanna Gimnázium?

Figyelt kérdés
Ha elolvastátok, akkor milyen? Izgalmas? Vicces? Jó? :D :)

2014. jan. 21. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Bocsánat,de mi az,hogy "hiányzik belőlük egy darab"....attól,hogy nem ugyanolyan az ízlésünk,még nem hiányzik belőlünk semmilyen darab.

Belőled sem hiányzik semmilyen "darab",csak azért,mert garantálom,hogy nem olvastad azokat a könyveket,amiket én és ha olvasnád,akkor sem tetszene. Ezzel nincs semmi baj,de nehogy már azt mondd,hogy hiányzik belőlünk valami....

Válogasd meg a szavaidat :)

2014. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nagyon vicces ,izgalmas , az eleje kicsit depis de mindenki megtalàlja az ènjét a törtébetben mindenkinek szeretettel ajànlom
2014. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 jégvarázs válasza:

Szerintem a világ egyik legjobb magyar ifjúsági sorozata.

Laura stílusa nagyon jó.Tudom a többi válaszoló mér írta

azt hogy unalmas,de ez jobban a 2. kötetre vonatkozik szerintem.Én már másodszor olvasom az egész könyvsorozatot.

Érdekes és változatos,szerelmes és bánatos

2014. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Iszonyat jó :DD
2014. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jó. A történet gördülékeny, izgalmas, vicces. Arról is szól, hogy a főszereplő (Rentai Renáta) osztálya milyen összetartó, pl. nem hagyják, hogy a másik rossz jegyet kapjon, hanem valaki eltereli a tanár figyelmét, addig a másik puskát ad neki stb.

Szóval szerintem érdemes kiolvasni

2014. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1 hónapja kezdtem, most tartok az 5. résznél. A lehető legjobb :)

17/L

2014. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!