Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tényleg olyan jó könyv a...

Tényleg olyan jó könyv a Szent Johanna Gimnázium?

Figyelt kérdés
Ha elolvastátok, akkor milyen? Izgalmas? Vicces? Jó? :D :)

2014. jan. 21. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
nem.
2014. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 rajcziz ***** válasza:
76%
Sablonos, kiszámítható, unalmas.
2014. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Igazság szerint nem mondhatni nagy irodalmi alkotásnak viszont az irodalom szeretetére , az olvasásban rejlő örömökre megtanítja a fiatalabb korosztály nő nemű tagjait.

Sok év óta most látom először hogy 14-16 éves lányok az utcán menvén vagy a buszon ülve könyvet tartanak a kezükbe.

Könnyed szórakoztató olvasmány fiatal lányoknak de ha azt akarod hogy mint 23 éves férfi jellemezzem a könyvet akkor egyértelműen azt mondom pocsék , unalmas , semmit mondó ...

2014. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szent Johanna Gimi*

Egyébként,én 14 éves vagyok és olvastam. Nem nevezném nagy durranásnak,tényleg kiszámítható. Viszont,van benne 1-2 olyan fordulat,ami tetszik és jól meg van írva. Ez az a tipikus lányregény. Én a komolyabb olvasmányokat szeretem,de ha megkérdezel 10 tinit,abból 8 azt fogja mondani,hogy nagyon szereti.

Nekem pl szinte az összes barátnőm megbolondul a könyvért,meg a húgom is. Sőt,van olyan fiúbarátom is,aki szereti.

Viszont,viccesnek vicces!:)

2014. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
45%
iszonyat jó, tetszeni fog:D
2014. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%

akik azt mondják, hogy nem jó, azok nem tudja élvezni a gimnáziumi életet, és a humoros gyerekes poénokat.

ezzel nem azt mondom, hogy azok hülyék akik nem szeretik, csak hiányzik belőlük egy nagyon fontos darab, ami izgalmassá teszik ezt a regényt.:)

2014. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én csak ajánlani tudom, de izgalmasnak nem igazán nevezném viszont jó poénok vannak benne. :)
2014. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

6-os: Én nagyon szeretem a gimnáziumomat és az ottani életet, de a könyv mégse lett nagy kedvencem. Az SzJG nem éppen a legrealistább ábrázolása a gimis életnek. Persze ez egy regény, de ha már naplóregény, akkor már inkább Adrian Mole naplóit vagy az Egy különc srác feljegyzéseit ajánlanám. Ezek közelebb vannak (számomra ) az igazi gimis, tini élethez. Szóval légy oly kedves és ne kezdj el mindenféle téves következtetéseket levonni abból, hogy valakinek nem tetszik egy könyv.

Számomra kissé unalmas, van benne néhány jobb poén, de nem valami izgalamas. Nekem egy erős 10/5 (és ebbe benne van az is, hogy nagyon tetszik szinte az összes kötet borítója, ami kb. egy fokkal feljebb nyomja nálam a könyv értékét).

2014. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok szerintem marha jó könyv és a barátaim szerint is szóval nekem SZJG forever:-)
2014. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nagyon jó de nem az kiszámítható hanem inkább vicces :)
2014. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!