Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tűz és Jég dala - Bran bérgyil...

Tűz és Jég dala - Bran bérgyilkosa?

Figyelt kérdés
Jamie is le tagadja h ő küldte volna a bérgyilkost es ugyan nem is tyrion volt ( az is meg lehet h sosem volt ove a penge jeami szerint ), engem az erdekelne h szerintetek ki kuldte a bergyilkost? ( bar lehet at siklottam felette )

2014. jan. 20. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, amit az előző linkelt. Joff bérelte fel.
2014. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, szóval lényegében az egész háború kitörése Joffnak köszönhető. Persze már a levegőben volt, de ha nincs bérgyilkos, akkor Cat nem fogja el Tyriont, Jaime nem támad Nedre, Robert nem megy vadászni és még időben megtudja, hogy Cerseinek és neki nincsenek közös gyerekei...szóval az egész westerosi konfliktus nem alakult volna ki.


Persze ettől még Dany és a Mások jönnének, de valószínűleg az egészre más lenne a válaszreakció, mint a totális közöny.

2014. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért azt egyáltalán nem lehet eldönteni,h ki robbantotta ki a háborút... Mindenkire rálehet mondani,h ezért meg azért, pl.:

Joff azért, mert megakarta öletni Bran.

Bran ezért, mert megfogadta,h nem mászik többet, de mégis felmászott a toronyba és meglátta Jaimet és Cerseit :D

Cat azért, mert túlreagálta és elrabolta Tyriont.

Ned azért, mert nem akarta Cersei és a gyerekei halálát.

A kistanács tagjai, mert tudták amit Jon Arryn, de mégse mondták el Robertnek.

Robert, mert részegen vadászott.

stb stb

2014. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért, amiket te itt felsorolsz, nem ugyanabba a kategoriába esnek.

Bran nem azért mászkált, mert Jaimet és Cerseit akarta kukkolni.


Ez külön tetszik:

"Cat azért, mert túlreagálta és elrabolta Tyriont. "


Ha valakinek meg akarták ölni a gyerekét 2x, mi a reakcióhatára a túlreagálásnak?


Én pl. ott helyben kibeleztem volna. Szóval az én szempontból még Cat tette nem volt túlreagálás.

2014. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyit tudott,h a becsületes Kisujjtól Tyrion nyerte el a tőrt és ebből azt a következtetést vonta le,h biztos ő küldte a gyilkost. Persze, mivel a gyereke életére törtek így jogos, de akkor is használhatná néha az eszét. Ő az a tipikus eltúlzott anyakarakter (nem kimondottan negatív értelemben).
2014. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Használta, ezért vitte Sasfészekbe és nem Deresbe.
2014. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért több van a háttérben, mint ami elsőre látszik, és nem Joffnak "köszönhető" a háború kitörése. Véleményem szerint a háttérből Kisujj mozgatta a szálakat.
2014. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy Kisujj.
2014. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Arról nem Robert tehet, hogy részegen vadászott, Cersei itattatta le.
2014. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!