Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtátok, hogy James Potter,...

Tudtátok, hogy James Potter, és Sirius Black valójában rokonok?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy James anyja Dorea Black, aki a Black családból származik, és ugye Sirius is, így James az anyján keresztül is Black valamilyen szinten, tehát Siriussal távoli unokatestvérek. Ezek szerint, Harry és Sirius között rokoni szál van, így nem csak a keresztapja és gyámja, hanem rokona is. Tudtátok?
2014. jan. 2. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelembe véve,hogy közölték,hogy a legtöbb máguscsalád rokonságban áll egymással egy elégé logikus dolog,ebből jön az is,hogy valamilyen ágon pl Ronnak is a rokona.
2014. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Izumo-san ***** válasza:
Pont azt akartam mondani amit az előttem szóló. Sirius mondta még Harrynek hogy szegről-végről minden aranyvérű család rokon.
2014. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tehát Voldemort is rokona Harrynek (szegrőlvégről)?
2014. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ők is rokonok,ahogy Dumbledore is a rokonuk,ha jól emlékszem akkor az a hetesben szóba is jött(bár nem vagyok benne biztos,rég olvastam),szóval durván megy a vérfertőzés.
2014. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Izumo-san ***** válasza:
Igen, Voldemort anyja és James családja rokonok mivel mindkettő aranyvérű család.
2014. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt Sirius ki is mondta, hogy rokonságban állnak (ezért is fogadták be olyan könnyen, meg hát az aranyvérűek mind rokonok valamilyen szinten), másrészt Rowling szerint Dorea Black fia nem James volt.
2014. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, komplett családfa.

2014. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy Ron meg Draco is rokonok, ugyanis minden aranyvérű rokon,, mégha távolról is.

Mivel Jams és Sirius is aranyvérű, így igen, tudtuk :D

2014. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7. ott van, hogy possibly! De azóta már rákérdeztek erre, és Rowling azt mondta, hogy nem ő az, mert James szülei idősebb korban lettek szülők, ezért is kényeztették el annyira a fiúkat, mert sokat várt, késői gyerek.
2014. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3 válaszoló: Igen, Voldemort és Harry is rokonok, mivel Harry Ignotus Peverell leszármazottja, Voldemort pedig Ignotus testvérének a leszármazottja, ezt meg is említi Voldemort nagyapja, Rowle Gomold, hogy a gyűrű a Peverell-ek régi ereklyéje, és az ő családi örökségük.
2014. jan. 4. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!