Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki! (? ) Könyvet akarok...

Valaki! (? ) Könyvet akarok venni, de nem találok olyat, ami tetszene :C

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a horrorfilmeket, főleg az ilyen szellemes, nagyon félelmetes dolgokat és könyvben is ilyet keresek.

Valaki nem ismer ilyen könyvet? Esetleg olyan vöröspöttyös könyvek közül nincs olyan? Barátnőim mostanában vöröspöttyös könyveket szoktak olvasni, nekem is van egy pár és nagyon tetszenek, ezért gondoltam, megkérdezem, hátha talált már innen valaki vöröspöttyös, nekem tetsző könyvet :)

Egyébként az is fontos, hogy mindenképp ijesztő és szellemes legyen, a gyilkosságokról, meg nyomozásokról szóló könyveket nem igazán csípem :S

Előre is köszönöm :)

15L


2013. okt. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Stephen Kingtől A ragyogás, vagy az Az. Esetleg szintén tőle a Tóparti kísértetek, de azt még nem olvastam, szóval nem tudom pontosan, milyen lehet. Meg szerintem nézz még szét King könyvei között.

Vagy Susan Hill: A fekete ruhás nő.

2013. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úristen nagyon szépen köszönöm :))
2013. okt. 23. 17:12
 3/3 anonim válasza:

Ha mindenkepp vorospottyoset szeretnel a Sotet ero trilogia nagyon tetszett a hugomnak, nem tudta letenni.(en nem olvastam)

Nekem az egyik orok kedvenc konyvem a No es en(ez is vorospottyos, de ebben nincs semmi szellem/verfarkas/boszorkany/vampir stb... Viszont lebilincsselo, es elgondolkodtato), valamint most fejeztem be a A testberlok cimu konyvet. 2 nap alatt olvastam el, lehetetlen letenni. Keress ra a neten. Lehet elsore nem tetszik, mert nem ijeszto, de tenyleg megeri elolvasni.

2013. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!