Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy könyvet, van esély...

Írtam egy könyvet, van esély rá, hogy kiadják külföldön?

Figyelt kérdés
Úgy értem, magyarul írtam, és én is magyar vagyok. Van esély rá, hogy magyar íróként kiadják a művem külföldön, pl Amerikában, Angliában, Franciaországban stb?
2013. okt. 23. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetséges vagy, akkor lehet. Ha összehasonlításra vágysz, akkor nézz utána, milyen íróknak adták ki külföldön is a regényeit. Csak pár példa: Szabó Magda, Fejes Endre, Bartis Attila, Karinthy Márton, Krasznahorkai László... és persze sok más régi magyar író.

Ők persze szépirodalmat írnak, de ha te a szórakoztatóban vagy otthon, akkor szerintem érdemesebb eleve angol nyelven írnod.

2013. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Lehet elkezdem már most a fordítást angolra.

Zöld pacsi ;)

2013. okt. 23. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
előbb am szerintem le kéne fordítani,hogy külföldiek is megértsék, meg hát nem tom, lehet először kipróbálni, hogy itt bejön -e,de ez nem feltétlenül szükséges.
2013. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!