Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Irtam egy forgatokonyvet? Hol...

Irtam egy forgatokonyvet? Hol erdemes probalkozni?

Figyelt kérdés
(22/F) Irtam egy forgatokonyvet. Az egesz ugy kezdodott, h volt szerencsem egy egesz heten otthon unatkozni, es volt otthon 2 rekesz sor. A felesegem hatalmas konyvrajongo, es elsokent neki mutattam meg. O aki mar sok konyvet olvasott azt mondta ha nem tudna, h en irtam siman megvenne es elolvasna konyv formalyaban, mert olyan jol sikerult a stori. Persze nem tudok konyvet irni ez inkabb olyan felig konyv es felig forgatokonyv fele. Kinyomtattam es 8 oldalbol all. Oszinten mondom nem tudnam megirni megegyszer egy hosszabb verzioba ez csak ugy kipattant a fejembol es magamat is megleptem milyen jo stori lett. Ez volt tobb mint egy eve, csak hat azota elkoltoztunk az usa-ba. Es fogalmam sincs mit tudnek itt vele kezdeni. A forditas nagyon draga tudom mert mar forditattam par papirt mas okbol. Es nem californiaban elek, h csak ugy bekopogtassak a filmesekhez. Valaki valami tanacs???

2013. okt. 17. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Tüzelőre mindig szükség van.
2013. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
edd meg
2013. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért így nagy vonalakban elmondod miről szól?
2013. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze. A 18. szazadban egs angol szerelmesparrol, akik 17 evesek es arvahazban laknak. A fiu egyik nap elhatarozza, h elindul es neki vag a vilagnak es majd gazdag emberkent ter vissza kedvesehez. A kalandjai soran eljut skociaba amerikaba, franciaorszagba, es meg egy bortonbe is. Szo lessz meg bankrablasrol uj baratokrol, ellensegekrol. Es azert a vege is boldog ahoz kepest amennyire boldog lehet egy ilyen kaland utan. Kb 5-6 evet van tavol angliatol. Nagyon tartalmas es izgalmas de persze nem vagyok iro es nem tudtam olyan jol leirni mint egy igazi iro aki ert is valamit hozza.
2013. okt. 21. 03:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Huhh apukam. Hogy fertel be 8 oldalba???
2013. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah bocsanat. Elirtam 18 es nem oldal hanem lap. Az az 36 oldal, de ez nagyon keves mert egy konyv ugyebar sok sok oldalbol all. Ezert sem tudnam ujra irni.
2013. nov. 4. 01:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!