Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy történetbe, amiben a...

Egy történetbe, amiben a szereplőknek természetfeletti erejük van, jók lennének ezek a nevek? (Lent)

Figyelt kérdés

Samantha (Sam), Lilith, Sasha, Alesha (női)

Alby, Roger, stb (férfi)

Előre is köszi:)



2013. okt. 13. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Sablonos nevek, nekem nem tetszenek. Maximum az Alby.
2013. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem olyan jók, ha természetfeletti erejük van legyen a nevük is az pl kitalálhatsz te is , kicsit nehéznek tűnik de nem olyan nagy dolog, p keress két jól csengő nevet és gyúrd össze Shalby de lehet hogy ilyen név létezik (megcsinálhatod ezt különböző nemzetiségű nevekkel is) vagy csak nézz utána egy alap névnek amit amúgy más országokban máshogy mondanak ki
2013. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cathilina ***** válasza:
Attól függ, milyen történet. Ha inkább high fantasy - tehát az egész világot te építed fel - akkor valószínűleg jobban járnál, ha saját neveket találnál ki. Viszont ha a létező világba szeretnéd beépíteni a mágikus elemeket, akkor a létező nevek használata csak még közelebb hozza a realitáshoz az egészet, amivel szerintem abszolút semmi probléma nincsen. A Lilith-et viszont inkább hanyagolnám a helyedben, amióta újra divatosak lettek a keresztény mitológiából táplálkozó művek, túl erősen asszociál mindenki a démonra.
2013. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jók; amúgy egyedül a Rogernél gondolkoztam el; egy Roger nevű karaktert egy ilyen kissé "hűvösnek" meg elvonulósnak meg jóó titokzatosnak tudnék elképzelni. Vagy most jutott eszembe, egy kigyúrt nagydarab fickónak is; aki jó erős:) Most elképzeltem:) Amúgy először, mikor átfutottam a neveket ott fönt, akkor gondoltam, hogy az Alby biztos lány; hát nemtom, Albertet én nem becéznék inkább; valahogy az Alby kicsit nőies nekem; de mindegy, jó lesz:) Meg hát, ahogy gondolod, ahogy érzed; hogy melyik nevek passzolnának adott karakterekhez:):)
2013. okt. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!