Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stalkeres könyvet tudnátok...

Kislaki kérdése:

Stalkeres könyvet tudnátok mondani ami magyar? én eddig csak eggyel találkoztam. Piknik az árokparton. Esetleg ha van más is azt örömmel fogadom!

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Van még egy olyan című kisregény is, hogy Stalker. Mondjuk érdekes, hogy csak a Piknikkel találkoztál, mert ez a két kisregény egy kötetben szokott megjelenni.
2013. okt. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a S.T.A.L.K.E.R. játéksorozatot keresed könyvben, vagy valami hasonlót, azt nemigen találsz. De a Metro 2033-ban vannak sztalkerek. A könyv maga az atomháború után játszódik, a moszkvai metróban, de sokszor lesznek benne a felszínre kijáró sztalkerek. Jó kis könyv, bár az elején lassan indul be, de érdemes elolvasni.

Csernobilről és környékéről, az atomreaktor megolvadásáról és következményeiről biztos találsz könyvet, ha inkább ismeretterjesztő szempontból érdekel.

2013. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen a Piknikben van még egy !:)gondoltam arra gondoltál.hát amit most jelentettek(újra átdolgozás) meg abban benne volt a filmnek ilyen forgatókönyv szerűsége is :):)

a metrokat olvastam imádom őket:)tudom ,hogy játékos sztorijúval nem találkozok.csak látom,hogy angolul van jó pár S.T.A.L.K.E.R. könyv.és mondom hátha valamelyiket nem vettem észre am magyarul jelent volna meg

2013. okt. 5. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!