Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 16-17 evesen meg nekem valo a...

16-17 evesen meg nekem valo a Szent Johanna Gimi?

Figyelt kérdés
El akarom kezdeni olvasni, bar nem tudom mennyire nekem valo:) Szerintetek?:)

2013. szept. 27. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Ha el akarod olvasni, és vevő vagy a sok helyen nyálas, tini picsogásra, ami úgy van reklámozva, hogy a való életről szól, akkor hajrá. Egyébként nem olyan rossz könyv, kikapcsolódásnak remek, de ne várj töle túl sokat. Néha tényleg hasonlít a való életre, de általánosságban ez egy rózsaszín könyv, nem probál komolyabb lenni, mint, ami de humoros. Az írónő elvileg a mi korosztályunknak írta a könyveket (16 leszek) , a 14-18 éves lányokat, akarta megcélozni, de én úgy gondolom, hogy a 12-13 éves korosztály számára lett megírva inkább.

De szerintem elkezdheted olvasni, még senki nem halt bele, és tényleg nem olyan rossz.

2013. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem vagy túl igényes, akkor igen. Ha az igényszinted meghaladja a nullát, akkor nem.
2013. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy engem a főszereplő csaj kifejezetten idegesít. (RENI) Komolyan 15 éves (vagy kevesebb ez attól függ melyik kötetben olvasunk róla) és úgy viselkedik mint egy kis nyávogó 12 éves kiscsaj. Amugy meg milyen szarul öltözködik már! Trapézfarmer?!? watafaka? Ha ezt hord ne csodálkozzon hogy mindenki nyominak tartja. Meg amugy egy csomószór minősiti magát a regényben hogy ő milyen béna meg nyomi meg mindjárt elalszom olvasás közbe... Amugy meg én csak azért olvastam mert sokan mondták hogy milyen jó az egy meg ez a legjobb könyv a világon...stb. Az első részét úgy untam mint a szart. De mondok neked valamit, ha jó könyvet akarsz olvasni akkor olvasd inkább az Éhezők viadalát vagy a Segítséget... A szent johanna gimi összegezve az önsajnálatról szól ENNYI
2013. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan olvasd!

Van aki úgy olvassa hogy már anyuka!

2013. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 éves vagyok:) Tegnapelőtt kezdtem el olvasni. Nekem tetszik.


Mondjuk én amúgyis imádom az ilyen tinifilmeket/könyveket, amivel a férjemet kiüldözöm a világból:)


Jó szórakozást

2013. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Szerintem is olvasd el, vagy legalább kezdd el. Szerintem megéri, nekem nagyon tetszett, kellemes kikapcsolódás. :)
2013. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam! Olvasdd el!!!
2013. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Deliverance ***** válasza:
100%
16 éves vagyok, nagyon tetszett. Aztán Anyukám kezébe került, ő pedig teljesen beleszerelmesedett, olyan volt, mint egy tini lány. Odaadta a Mamámnak, aki szintén jókat nevetett rajta. Most pedig már az egész rokonság azt olvassa. Minket megfertőzött. :)
2013. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Elkezdtem olvasni:) Most fogok majd az 5-hez hozzakezdeni:)

Egyebbkent nekem is tetszik, bar neha eleg idegesito Reni banasaga:)

2013. okt. 5. 08:36
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Az olyanok akik csak szidni tudják a könyvet, minek írnak ide most komolyan??????????????
2013. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!