Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimibe azok a...

A Szent Johanna gimibe azok a könyvek amiket Reni olvas azok a 12-13 éves korosztálynak is érthetők?

Figyelt kérdés
Mondjuk én 12 vagyok és a Büszkeség és Balítéletet olvasom.

2013. szept. 24. 20:45
 1/4 anonim válasza:
Ha jól emlékszem Reni egyszer megemlítette, hogy olvasta a Percy Jackson sorozatot. Szerintem az biztosan érthető.
2013. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaja,èrtem.
2013. szept. 24. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azokat a könyveket érdemes elolvasni, amiket Reni is mondjuk kilencedikben olvasott (vagy amit Karcsi olvasott kilencedikben), mert ahogy egyre idősebb lesz, olvas néhány olyan könyvet, amik elég nehéz olvasmányok. Persze ha sokat olvasol, akkor nem valószínű, hogy problémákba fogsz ütközni, de talán érdemesebb valamennyire időrendben haladni, esetleg utánanézni egy-egy olyan könyvnek, amit Reni olvasott, hogy vajon mennyire lehet a te korosztályodnak való.


(Azt azért valljuk be, Reni nem egy olyan könyvet olvas, amikről én például nem tudom elképzelni, hogy megfordulnak egy átlagos gimnazista kezében, még akkor is, ha egy könyvmolyról van szó)

2013. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most itt melyikekre gondolsz?
2013. szept. 29. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!