Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok jó horror könyveket?

Mondanátok jó horror könyveket?

Figyelt kérdés
Egy igazán félelmetes izgalmas érdekes könyvet :P A kedvenc horror könyved.
2013. szept. 10. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Stephen King: Állattemető

Jack Ketchum: A Szomszéd Lány (nem félelmetes, inkább megrázó)

2013. szept. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően szkeptikus vagyok a horror műfajjal szemben, mondhatni a standard horrort nem kedvelem, mégis akad 1-2 könyv, amely horror/thriller, és tetszett.

Amit nem szeretek a legtöbb horrorban, az az egyszerű, hatásvadász történet, amely számomra túl lapos. Akadnak viszont pozitív kivételek, amelyeknek nagyon jól felépített, komoly történetük és mondanivalójuk is van. Darren Shan Város trilógiája (ez 18+-os, úgy vigyázz), valamint Darren Shan A vézna hóhér című könyve, amely egy fura, rendkívüli, nehezen meghatározható műfaji besorolású, de meghökkentően kiváló regény.

Nekem ezek a kedvenc horror könyveim.

2013. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz angolul, akkor ajánlom Graham Masterton könyveit (sajnos magyarul nem jelent meg)
2013. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Stephen King-et ajánlok én is.
2013. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cathilina ***** válasza:
H. P. Lovecraft: Cthulhu hívása, bár az egy novella (van ilyen címmel novelláskötete is)
2013. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Namjoo válasza:

az én kedvenc horror könyvem Stehpen King-től a Cujo és az tortúra. Inkább véres meg elgondolkodtató mint íjesztő de nagyon jó:)

aztán a Takami Koshun-Battle Royale, ez is nagyon véres és tényleg jó

és Dean R. Knoontz - A rossz hely. Ez is valami fantasztikusan jó volt :))

2013. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!