Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyvetek?...

Mi a kedvenc könyvetek? Olvastatok olyat, ami hatással volt rátok?

Figyelt kérdés

Legutoljára Isabel Allende Kísértetház című könyvét olvastam, nagyon tetszett. :)


16/L


2013. szept. 8. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Erin Morgenstern Éjszakai cirkusz című könyve a kedvencem,amióta elolvastam...
2013. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Joanne Harris Rúnajelek c. regényét nagyon szeretem. Loki személyiségének felvázolása, hogy mindenki ellene van, de az olvasó mégis hihetetlen mértékben megszereti, szerintem zseniális, és ha szereted a skandináv mitológiát, megintcsak ajánlom.

Nagyon sokat olvasok, szóval nehezen válogatok, azt hiszem, ez megteszi.

2013. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

régebben volt, de mindig ez ugrik be, ha arról van szó, hogy mi volt rám hatással(már könyvek szintjén gondolom).


Elenaor H. Porter: Az élet játéka


nagyon ajánlom mindenkinek, gyönyörű történet!!

2013. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Tűz és Jég dala sorozat. De ami hatással is lehet az emberre az A Kisherceg számomra.
2013. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tulajdonságok nélküli ember vaagy Dr. Faustus vaaagy sok van még, de 16/L-nak nem biztos, hogy tetszene, noha az én kedvenceimről van szó, de hát ugye empátia.
2013. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rám nagy hatással volt Szabó Magda Abigélje, ezenkívül L. M.

Montgomerytől olvastam az Anne- sorozatot, ami mindig az egyik kedvenc történetem lesz, bátran ajánlom kicsiknek és nagyoknak!

2013. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

L. M. Montgomery könyvei különösen megfogtak, és a Harry Potter sorozat is rajtam hagyta a bélyegét. (Nem, nincs sötét jegy tetkóm.)


Még idén olvastam Lisa See: Hóvirág és a titkos legyező című könyvét, ami a Kínában játszódik és női sorsokról szól, napokig csak hápogni tudtam utána.

2013. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!