Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan Gyűrűk Ura fan, aki...

Van olyan Gyűrűk Ura fan, aki nem szerette Aragornt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A könyvbelit szeretem, a filmbeli megvalósítása viszont nagyon nem tetszik. Teljesen más lett, mint amilyen a könyvben volt.
2013. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted a szeretnit? Ismerek olyanokat, akik konkrétan szerelmesek voltak belé (és persze Viggo Mortensen... a film után a "szerelmesek" száma megnőtt, valahol meg tudom érteni őket).

Mint karaktert kedvelni... nem volt a legnagyobb kedvenc, de kedveltem. Néha idegesített. Néha nagyon. Ezzel már közeledek a "nem szerette" kategóriához.

2013. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A könyvben kedveltem, bár "a titokzatos, messziről jött vándor feleségül veszi a gyönyörű tündérkirálykisasszonyt" motívummal sosem voltam kibékülve, túl klisés. A Gy. U. filmért alapból sem vagyok oda, sok mindent elszúrtak benne, többek között azt is, hogy Aragornt valahogy nem egy ilyen szépfiúnak képzeltem, nem tudom, ki hogy van vele.
2013. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A filmben nekem is túl szépfiús volt.Könyvben sokkal emberszerűbbek voltak a szereplők,a filmben főleg Faramir jellemábrázolását szúrták el.

Néha engem is idegesített,ennek ellenére Boromir meg Gollam után ő volt a másik kedvencem.

2013. aug. 26. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát azért Gimli is elég marcona volt.
2013. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja ,Gimli is el lett szúrva.Cinikus bohóc lett belőle a filmben.
2013. aug. 26. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elején (az első részben) még hozta a formáját, bár a Móriás jelenetnél én is felröhögtem (persze, bizonyára az alacsony nézőpont teszi, hogy _csak_ neki nem tűnt fel, hogy körülöttük csontvázak porladnak); a második résztől a Turfa-Pippin páros szálának elválása miatt kellett egy "kötelező vicces karakter" a jelenetekbe. Ő lett az, a törpökön mindig lehet szórakozni.

Bár szerintem még így is érdekesebb és jobb karakter maradt, mint "tünde szemed mit lát" Legolas.

2013. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A könyvben a hobbitok nem helyes képű huszonéves srácok voltak, Legolas nem egy megkérdőjelezhető nemi irányultságú illető, aki minden csata előtt legalább háromszor megfésülködik, stb...
2013. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó : :DD

Faramir nem egy köcsög volt,úgymond második Boromir,és nem akarta a Gyűrűt,Éowyn meg egy hisztis libuci lett a filmben(csak kiegészítésképpen :D )

2013. aug. 27. 11:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Eggyet értek a hobbitokkal amit az előző mondott bár Pippin vagy Trufa asszem csak 28 volt
2013. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!