Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írhatnál egy könyvet mi...

Ha írhatnál egy könyvet mi lenne a címe? :D

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 09:39
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

A Kérdező, valamint a 30-as felé is - egyelőre csak előzetesen -: 7 év után 3-ik hete van bejelentett (a TB felé bejelentett), ú.n. "normális" állásom, ezért egy kis válaszadási intermezzo-t voltam kénytelen beiktatni...

De NEM "ÍRTAM LE" a témát, úgyhogy türelem! Aki VALÓBAN kíváncsi a reagálásaimra, azoktól kérek még 4-5 nap türelmet, merthogy akkor kapom meg a fizetésemet, és ilyenformán akkor jutok majd huzamosabb ideig gépközelbe!...


Üdv Mindenkinek!

2013. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
A 30-as felé KÜLÖNÖSEN AKTÍV ÉRDEKLŐDÉSSEL fordulok majd (ha nem érti félre...)!
2013. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

nem értem félre:)


ha érdekel, a kész kisregényemet szívesen elküldöm emailen. bár nem garantálom hogy jó is:) írj privit.


amúgy sem akartam kiadatni, csak beköttetni úgy mint ahogy a diplomákat szokták, és feltenni a polcomra. Így olyan lesz, mint egy könyv:)



30 voltam

2013. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Az elmúlt másfél héten - a meló mellett - sok egyéb teendőm is volt, de ezen a héten csütörtökön (legkésőbb pénteken) szavadon foglak - priviben!...


No para! Senki sem íróként született emberré... Persze, igaz, ami igaz, a címeid alapján öléggé horror-függőnek gondollak, de miért is ne lehetnél - rövidesen -, akár még Stephen King-nél is baljóslatúbb - és legfőként: OLVASOTTABB - író!...


Üdv!

2013. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 BíborHorse válasza:

Kedves kérdező, te írsz könyvet? :)


Amúgy Miquel:

Nem értem, miért kell egy egyszerű elírást ostobaságnak titulálni. Azt, hogy valamit félreírtam, azt hiszem nem azt jelenti, hogy nem tudok írni. És majd akkor beszélj vissza, ha megírsz 200 oldalt félreírás, gépelési hiba nélkül, úgy, hogy egyetlenegy hibát nem vétesz. Abban az esetben, ha ezt megcsináltad már, nyugodtan oktass ki.

2013. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

BíborHorse

Próbálkozom :)

2014. jan. 2. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!