Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írhatnál egy könyvet mi...

Ha írhatnál egy könyvet mi lenne a címe? :D

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 09:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
ez lenne - A következő megálló...Langlet Waldemár utca
2013. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Írok, a címe: Nesze neked, Cupido!
2013. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:

A molylepke halálugrása.

(Krimi)

2013. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Illúzió vagy Igazság? (le ne nyúld, már ez a címe az enyémnek!!!! :D)
2013. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

én is írok, és nekem menet közben jönnek a címek

a mostaniak:

A pecsét titka

Clarewood, avagy egy nem éppen hétköznapi város

A történelem (ahogy még nem ismerted) visszavág

2013. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
0%
A sok író közül ki az akinek már ki is adtak legalább egy könyvét?Az íróasztalfióknak írt könyvek nem igazán számítanak,mert azok tartalma erősen megkérdőjelezhető.
2013. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
BíborHorse, jól teszed, ha EGYENLŐRE nem írsz könyvet. Írj majd akkor, ha megtanultad az egyelőre és az egyenlőre közti különbséget.
2013. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
utolsó caps lockal leírja a hibás szót, nehogy ne vegyük észre.p
2013. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
10 dolog mielőt elvisz a kaszás
2013. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Kedves 75%-os!

A kérdésben az állt, hogy milyen címet adnék a könyvemnek, ha írhatnék. Nem mindenkinek adatik meg az, hogy a könyve országszerte kapható legyen, de ettől még igenis írhatnak az emberek könyvet, ha nem az asztalfióknak, akkor a barátaiknak, a családnak, önmaguknak, hogy bizonyítsanak, mert jólesik nekik, mert valahogy le kell vezetniük a bánatukat, az ok nem számít, de ha valaki ír egy regényt, akkor az regény marad. Mi az, hogy megkérdőjelezhető a tartalmuk? Mégis, mire gondoltál?

Én is írtam már könyvet, de sosem küldtem el kiadónak, csak magamnak nyomtattattam ki, mert még nem vagyok elég jó. De attól még a kezemben tartottam a könyvem, és ugyanolyan könyvszaga volt, mint bármelyik kiadott könyvnek, és a betűk is pontosan ugyanúgy sorakoztak benne, a történetére pedig még mindig büszke vagyok, és élvezettel olvasom a hibái ellenére is. Nem, még senki nem adta ki a könyvem, de attól még könyv, regény, lapozható, olvasható, szerethető.

2013. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!