Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet ennek a konyvnek a cime?

Mi lehet ennek a konyvnek a cime?

Figyelt kérdés

Olvastam egy konyvet, amiben az volt, hogy egy kislany valami varosban volt, aztan valami elol menekulnie kellett.Az anyja meghalt.Talan kesobb egy lanyintezetbe,iskolaba kerult.A szobatarsa kis visszahuzodo volt, vagdosta magat.Aztan masik dimenzioba tudott atmenni, ahol az tortent, amit kepzelt.Vitte magaval a baratnoit.Ott volt az edesanyja.Volt olyan is benne hogy abban au intezetben elvileg meghalt valaki, benn egett egy szobaban de megsem ugy volt.Bocsanat a rossz leirasert de ilyenek maradtak meg, es nagyon regen olvastam.

Van egy reszlet nekem lefotozva, megprobalom kommentben idelinkelni.



2013. aug. 12. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Libba Bray - Rettentő gyönyörűség (amúgy három részes 2 - Lázadó angyalok, 3 - Az az édes távoli harang)
2013. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2013. aug. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!