Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a címe ennek a konyvnek?

Mi a címe ennek a konyvnek?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy elég érdekes kérdés, de megproballok érthetoen fogalmazni.Szoval nagy szeretoje vagyok A Titok nak (vonzás torvénye) es az osszes tudatos teremtés kategoriaba tartozo konyveknek, ezért mertem feltenni ezt a kerdest.Ma megneztem A Titok c. filmes, es kivancsi lennék hogy a film elején, az a konyv, amellyet Rhonda Byrne a kezében fog, majd kinyit, annak mi lehet a címe ? Leállítottam és a neten rákerestem ugyanis ennyit eltudtam belole csipni ez all az elso oldalon:


" The Worlds Greatest Discovery "


majd az utánna lévo idezet ez:


"You can do as much as you think you can,

But you’ll never accomplish more;

If you’re afraid of yourself, young man,

There’s little for you in store.

For failure comes from the inside first,

It’s there if we only knew it,

And you can win, though you face the worst,

If you feel that you’re going to do it.”

—EDGAR A. GUEST.*


Szoval ebben biztos vagyok.Tudom nem sok az informácio de ha még is valaki tudna nekem segíteni, annak hihetetlenul hálás lennék.



(Elnezest kérek a helyesírási hibakbol...tudom rengeteg van xD )


2010. febr. 28. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nagy segítség lenne, de az utolsó sor Edgar Albert Guest írót fedi. Talán itt keresgélj.

[link]

2010. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kocce a válaszod :) meglesem :)
2010. febr. 28. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!