Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyveket szerettek...

Ti milyen könyveket szerettek a legjobban?

Figyelt kérdés
Épp most kezdtem el egy könyvet, csak érdekel, hogy mit szeretnek a mai tinik....valami hasonlót és elsöprőt szeretnék, mint az szjg.

2013. aug. 5. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én tiniként kezdtem Stephen King-et olvasni, aki a mai napig is a kedvenc íróm. Nem tudok betelni vele, pedig már 10 éve olvasom. Aztán ott van még

Dean R. Koontz,

Peter Straub,

H.P. Lovecraft,

Joe Hill(Stephen King fia),

Robin Cook,

J.R. Ward

Vavyan Fable

Kathy Lette

Alice Hoffmann


tervben van Darren Shan, Anne Rice, Clive Barker, és Jeff Lindsay Dexter sorozata.


Leginkább a horror érdekel, ezen belül lehet vámpíros, démonos, boszorkányos, erotikus, csak ne legyen túl sok nyál/romantika:)illetve Cook nyomán az orvoskrimit is szeretem:) nagyjából ennyi.


27/N

2013. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fantasy, thriller, sci-fi (na nem túl tudományos, inkább olyan lájtos, csak mondjuk jövőben játszódó), de szjg-t, romantikusakat, krimiket nem szeretem.
2013. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Stephen Kingtől mindent. MINDENT. De ha már ki kell emelnem egy párat: Az, Tortúra, Ragyogás, Tűzgyújtó, Holtsáv, Carrie.

Éhezők Viadala, Beavatott, Battle Royale. Na meg a Tíz kicsi néger, Agatha Christie-től. :3

2014. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!